SON HABERLER :
GENÇLEŞTİREN 10 SİHİRLİ BESİN! KONSERVE YAPARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 5 MADDE SESİMİZİN DÜŞMANI 8 HATALI ALIŞKANLIK Sosyal medyadan polise hakaret eden muhtar adliyede Çuval çuval getirip bardak bardak satıyorlar
/ SPOR
Mililer Arnavutluk sınavına hazır
Türkiye A Milli Futbol Takımı, bugün Antalya’da Arnavutluk ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını tamamladı. Milli takımda gribal enfeksiyon geçiren Oğuzhan Özyakup takımdan ayrı çalışırken, Almanya’da düğünü olan Kenan Karaman ise çalışmada yer almadı.

Perşembe günü Romanya’ya 2-0 kaybeden Türkiye A Milli Futbol Takımı, bugün Antalya’da oynayacağı Arnavutluk maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Mircea Lucescu yönetiminde gerçekleştirilen idman basın mensuplarına 15 dakika açık kalırken, yapılan antrenman koşuyla başladı. Koşunun ardından ısınma hareketleri yapan milli oyuncular daha sonra kısa alanda pas çalışması gerçekleştirdi. Kaleciler ise kaleci antrenörüyle takımdan ayrı bir süre çalıştıktan sonra takımla birlikte çift kale maçta yer aldı. Antrenman çift kale maçla sona erdi. Gribal enfeksiyon geçiren Oğuzhan Özyakup takımdan ayrı çalışırken, önceki gün Almanya’da düğünü olan Kenan Karaman ise çalışmada yer almadı. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres