SON HABERLER :
BURSA FATİHİ Litvanya atağı Kepez'de mülkiyet Sorunu tarih oluyor Türk robotu pistten düştü Avokado ihracatı başladı
/ SPOR
Muratpaşa pehlivanları Kırkpınar'a hazırlanıyor
Muratpaşa Belediyespor, 9 Temmuz'da 657'ncisi gerçekleştirilecek tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde farklı boylarda 8 pehlivanla er meydanına çıkacak.

MURATPAŞA Belediyespor, bu yıl 9 - 15 Temmuz tarihlerinde 657'nci kez er meydanını kurulacağı Kırkpınar'da 8 pehlivanla boy gösterecek. Başpehlivanlıkta MuratpaşaBelediyespor'da güreşe büyük orta boyda başlayan Kürşat Korkmaz kispet giyecek. Korkmaz, yıl içinde yapılan güreşlerde Çankırı'da birincilik alırken Sakarya Akyazı ve Yozgat Sorgun güreşlerinde 3'üncülük elde etti.

Geçen yıl elde ettiği başarıyla 3 boy birden atlayan Hasan Güzeller ise tarihi Kırkpınar güreşlerinde bu yıl başaltı boyunda derece arayacak. Kırkpınar'da, ayrıca, deste büyük boyda Tufan Güzel, deste orta boyda Batuhan Güzel, küçük orta büyükte Hasancan Güzeller, küçük orta büyükte Ramazan Gürgen, deste orta boyda Ahmet Göz, küçük orta küçükte Can Kuzay er meydanına çıkacak. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres