SON HABERLER :
Yüksek nem bunalttı Sahte para ve içki operasyonu Kepez-Santral Projesi tüm hızıyla sürüyor Turizmcilerden imza kampanyası Uysal'dan AVM'lere 'sabit kur' mektubu
/ SPOR
Saldırganlar yakalandı
Akhisarspor deplasmanı dönüşü Denizli’de Antalyaspor takım otobüsüne saldıran şüpheliler, dün düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı

Antalyaspor kafilesini taşıyan otobüs, 28 Ocak’ta, deplasmanda oynanan Akhisarspor maçı sonrası Antalya’ya dönerken Denizli’de taşlı saldırıya uğramıştı. Emniyet güçlerinin başlattığı çalışma sonucu olay günü otobüsün, beyaz renkli bir minibüs tarafından takip edildiği ve kırmızı ışıkta beklediği sırada minibüsten inen bir kişi tarafından saldırının gerçekleştirildiği tespit edildi.

Polisler, minibüste bulunan şahısların bulunduğu adrese dün operasyon düzenledi. Operasyonda, M.Ç., Y.Ç., ve E.E., yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların emniyetteki işlemleri sürüyor. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres