SON HABERLER :
Barınak iddialarına Büyükşehir incelemesi Antalyaspor’un fitness mesaisi Başı su kovasında ölü bulundu 19 yaşındaki otel çalışanı lojmanında ölü bulundu Güz dönemi dikimleri başladı
/ SPOR
Şampiyonların hedefi büyük
İZMİR'DE yapılan grup müsabakalarından 41 ve 52 kilolarda birinci olarak dönen Finike Halk Eğitimi Merkezi güreşçileri ilçe protokolünü ziyaret etti

Finike Halk Eğitimi Merkezi minikler güreş kursu eğitmeni Sadık Kaynar yönetiminde çalışmalarını sürdüren 11-13 yaş arası sporcular, İzmir'de yapılan grup müsabakalarında büyük başarı elde ederek, 41 ve 52 kilolarda birinci olmayı başardı. 41 kiloda birinci olan Seyfettin Bulut ve 52 kiloda birinci olan Sabrican Yüksel, haziran ayında Mersin'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Kaymakam Ergün Baysal, Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Milli Eğitim Müdürü Hüsnü Karataş ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Şimşek'i ziyaret eden güreşçiler, Mersin'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'nda birinci olarak milli takımda yer alabilmeyi hedeflediklerini söyledi. Grup birincisi güreşçileri tebrik eden Kaymakam Ergün Baysal başarılarının devamını diledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres