SON HABERLER :
Türel’den işçiye zam müjdesi Böcek tapu dağıttı Askerimizi uğurladık Organlarıyla 3 kişiye can oldu Alanya Ultra Maratonu hazırlıkları tamamlandı
/ SPOR
Serik Belediyespor sezonutörenle açtı

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele edecek Serik Belediyespor sezonu açtı.Serik'e bağlı Kadriye Mahallesi'ndeki Serik Belediyespor Tesisleri'nde Teknik Direktör Mehmet Şansal gözetiminde ilk antrenmanını yapan Serik Belediyespor, idman öncesi dua ve kurban keserek 2018- 2019 futbol sezonuna başladı. İlk antrenmanı Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Serik Belediyespor Başkanı Ali Aksu ve yönetim kurulu üyeleri takip etti.

Başkan Ramazan Çalık, bu yıl TFF 3. Lig'de mücadele edecekleri için mutlu olduklarını söyledi. Çalık, "Serik Belediye Başkanı olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Mütevazı bir takımımız var. Yönetime, teknik heyete ve futbolculara yeni sezonda güveniyor ve başarılar diliyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres