SON HABERLER :
Girişimciler aranıyor CHP’li gençlerden Başkan Gül'e ziyaret Başkan Sözen başkanları ağırladı Genç, sanayide esnafla buluştu Avrupa’da Türk buluşması
/ SPOR
Serik Belediyespor'a taraftardan destek

Serik Belediyespor takımının antrenmanına çıkarma yapan taraftarlar futbolculara moral ve destek verdi.TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele edecek olan Serik Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını Teknik Direktör Mehmet Şansal yönetiminde sürdürdü. Antrenmana Toros Şahinleri Taraftar Grubu çıkarma yaptı. Meşaleler yakıp, tezahüratlarda bulunan taraftarlar futbolculara ve teknik heyete moral ve destek verdi.

Taraftar grubu temsilcisi Ayhan Sezer Temiz, "Yeni sezon öncesi takımımıza moral vermek ve motivasyonlarını artırmak için idmanı izledik. 3. Lig'de Serik Belediyespor'a başarılar dileriz" dedi.

İdmanı taraftarlarla birlikte Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık da takip etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres