SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ SPOR
Serik için hayati maç

SERİK Belediyespor, TFF 3'üncü Lig'e yükselmek amacıyla Ödemişspor ile 21 Nisan'da play-off maçı yapacak.Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta şampiyon olan Serik Belediyespor, Afyonkarahisar'da 3'üncü Lig'e yükselmek için Ödemişspor ile karşılaşacak. 21 Nisan Cumartesi günü Kocatepe Stadı'nda oynanacak play-off maçına Serikli taraftarlar çıkarma yapacak. Karşılaşmayı izlemek için Afyonkarahisar'a 5 bin taraftarın götürülmesi planlanıyor.

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, hedeflerinin kesinlikle 3'üncü Lig olduğunu belirterek, "Sezon başından bu yana 'O sene, bu sene' parolasıyla yola çıktığımız ligde şampiyon olduk. Şimdiki hedefimiz 50 yıllık özlemi gidermek için 8'inci grubun lideri Ödemişspor ile 21 Nisan Cumartesi günü oynayacağımız play-off maçını da kazanarak, 3'üncü Lig'e çıkmak olacak. Hayati önem taşıyan bu maçta taraftarlarımızı Serik Belediyespor'u desteklemek için tribünde görmek istiyoruz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres