SON HABERLER :
Böcek'in Kemer buluşması Muhtar sonunda pes etti, binayı boşalttı Alanya'da fayton faaliyeti sona erdi Anne Türel için mevlit okutuldu Çandır: Seçim bitti, geçime odaklanalım
/ SPOR
Serikli voleybolcular Antalya şampiyonu
Serik Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı, Antalya Liselerarası Voleybol Turnuvası'nda 4. kez şampiyon oldu.

SERİK Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı'nın, Antalya Liselerarası Voleybol Turnuvası'nda 4. kez Antalya Şampiyonu olması dolayısıyla basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kaymakam Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mevlüt Özen, kolejin Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık, okul idarecileri ve sporcular katıldılar.

Necmettin Çalık, "Antalya'daki yaklaşık 500 okul içinde 4 kez üst üste şampiyon oluyoruz. Bu da bu başarının tesadüf olmadığının bir göstergesidir" dedi.

Kaymakam Haluk Şimşek de "4 yıl üst üste şampiyon olmanız, bu başarıyı daha da güzel bir yere getirmiş durumda. Bu istikrarlı başarı bu okulumuzda böyle bir kültürün oluşmuş olması demektir ki bu da mutluluk verecek bir başarıdır" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres