SON HABERLER :
Antalya birincisi Yeşilbayır İMKB Simena Antik Kenti’nde genel temizlik zamanı Kraliçe adayları sporda kapıştı Fen Lisesi'nde resim sergisi Kızıltoprak’a antika pazarı
/ SPOR
Sigortacılar engellilerle golbol oynadı
ANTALYA Sigorta Acenteleri Dayanışma Platformu ile Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla golbol gösteri maçı yaptı.

Dilşat Refizade İlkokulu Spor Salonu'nda gerçekleştirilen farkındalık etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu. Müsabakadan önce görme engelli sporcular oyunun kurallarını anlattı. Golbol gözlüklerini takan platform üyeleri, oyun içerisinde bir hayli zorlandı.

Antalya Sigorta Acenteleri Dayanışma Platformu üyelerinden Özgür Çelik, "Her ay bir sosyal program oluşturuyoruz. Bu ay engelliler gününde böyle bir etkinlik yapmak istedik. Bir farkındalık maçı yapalım, onlarla aynı ortamı paylaşabilelim, onların dilinden hayatı görebilelim istedik" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres