SON HABERLER :
Vaka sayısı 1 ay sonra ilk kez binin altında Kepez'de tokalaşmaya pratik çözüm Antik Side'de yol çalışması bitiyor Büyükşehir'de 270 milyon borçlanma talebi kabul edildi Antalyaspor'da Sinan ve Fredy sevinci
/ SPOR
'Sporcu Gençlik Buluşmaları'
Kepez Belediyesi'nin gençleri rol model alabilecekleri sporcularla buluşturan projesi, 'Sporcu Gençlik Buluşmaları'nın dördüncü sezon ikinci programı Kepez Ortaokulu'nda gerçekleşti

KEPEZ Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Sporcu Gençlik Buluşmaları' devam ediyor. Gençleri rol model alabilecekleri sporcularla buluşturan proje, 'Sporcu Gençlik Buluşmaları'nın dördüncü sezon ikinci programı Kepez Ortaokulu'nda gerçekleşti. Gençlerin sporcularla buluşturulduğu etkinliğe Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul ve Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Çatal katıldı. Kepez Ortaokul Müdürü Mehmet Emin Kuralay, gençleri sporcularla buluşturan Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti. Müdür Kuralay, bu tür projelerin öğrencilerin gelişimi ve spora bakışı açısından son derece önemli olduğunun altını çizdi.

 

SPORCULAR CEVAPLADI

Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul da Sporcu Gençlik Buluşmaları Projesi'nin  amacının sporu seven destekleyen ve önemseyen bir gençlik yetiştirmek olduğunu vurguladı. Proje ortaklarıyla dört yıldır aynı şevk ve kararlılıkla sürdürülen projenin kendilerine büyük bir heyecan verdiğini dile getiren Kepezspor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, gençlere, eğitim ve öğretime verdiği büyük destekten dolayı Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti. Kulüp Başkanı Çatal, projenin amacının gençlerin spora bakış açısını değiştirmek ve sporu gençlerin yaşam şekli haline getirmek olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından öğrenciler merak ettiklerini sordu, sporcular cevapladı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres