SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SPOR
Taraftar yeni hocayı bekliyor
Antalyaspor’da teknik direktör belirsizliği sürüyor. Kırmızı beyazlılarda yönetim dört koldan arayışlarını sürdürürken şimdiye kadar olumlu bir gelişmenin olmayışı taraftarı da tedirgin ediyor.

HAMZA Hamzaoğlu’nun görevi bırakmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Antalyaspor’da henüz bir isimle anlaşma sağlanamadı. Uzun süre gündemde olan Erol Bulut’un Yeni Malatyaspor’daki görevine devam edeceğini açıklaması, Rıza Çalımbay’ın yurtdışında bir kulüple temas halinde olması ve yapılan teklifi kabul etmemesi nedeniyle farklı isimlere yönelen kırmızı beyazlılarda gündeme son olarak Bülent Korkmaz geldi. Taraftar ise bir an önce teknik kadronun netleşmesini ve transfer çalışmalarına başlanmasını istiyor.

BELİRSİZLİK SÜRÜYOR

Teknik direktör konusunda ince eleyip sık dokuyan ve takımı doğru bir isme emanet etmek isteyen Antalyaspor yönetiminin gündemine son olarak Bülent Korkmaz ismi geldi. Yöneticiler, son olarak 2015-2016 sezonunda Mersin İdman Yurdu’nu çalıştıran ve bir süredir yorumculuk yapan Korkmaz ile bir görüşme yaparak kulübün teklifini iletti. Teklife olumsuz yanıt vermeyen Korkmaz’ın birkaç gün içerisinde net cevabını vermesi bekleniyor.  Her fırsatta yerli bir isimle yola devam etmek istediklerini söyleyen Başkan Bulut da Bülent Korkmaz ismine sıcak bakıyor.

MASADA BEKLEYEN DOSYALAR

Antalyaspor, kamp programı, transfer çalışmaları ve mevcut kadroda yapılacak revizyon için de yeni çalıştırıcının belli olmasını bekliyor. Yüksek ücret alan futbolculardan indirim yapmalarını isteyecek olan yönetimin, sözleşmesi sona eren futbolcularla yeni mukavele imzalanıp imzalanması kararını ise yeni çalıştırıcıya bırakacak. Antalyaspor’da bugüne kadar Sakıb ve El Kebir dışında kulübe veda ettiğini açıklayan başka bir futbolcu olmadı.  Djourou ve Vainqueur’e ise bazı kulüplerden tekliflerin geldiği biliniyor.

BORÇLAR DÜŞÜNDÜRÜYOR

Gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda Haziran ayı içerisinde ödenmesi gereken 50 milyon liralık bir borcun olduğunu söyleyen Başkan Cihan Bulut, teknik direktör, kadro yapılanması ve borçlar için yoğun mesai harcıyor. Transfer döneminde 10 milyon Euro’luk bir bütçe yaratmak istediklerini belirten Başkan Bulut’un borçların yanı sıra bu bütçeyi oluşturmak için de çalışmalarını sürdürüyor.  Spor Toto’dan gelen 4 milyon 376 bin liralık parayla az da olsa eli rahatlayan Cihan Bulut ve yönetimini zorlu bir süreç bekliyor. (Abdullah ÖZKAN)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres