SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ SPOR
Tek atışta hedefi bulana 1 kilo altın

Dünyadaki önemli amatör golf organizasyonlarından biri olarak gösterilen ve bu yıl üçüncüsü yapılacak MaxxRoyalCup'un finali 7-8 Aralık'ta Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki MontgomerieMaxxRoyal Golf Kulübü'nde gerçekleştirilecek. Yıl içinde gerçekleşen 20 turnuvanın şampiyonları büyük finalin galibi olmak için sahaya çıkacak. Turnuvanın ikinci günü sekizinci çukurda tek atışta hedefi bulan (hole in one) oyuncu 1 kilogram altın kazanacak.

24 Şubat'ta Güney Afrika'nın Cape Town kentindeki PearlValley Golf Kulübü'nde başlayan serinin 20. turnuvası ve yarı finali 21-25 Kasım tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki Korineum Golf Kulübü'nde yapıldı.

MaxxRoyal Cup Finali ile aynı tarihlerde düzenlenecek MaxxRoyalGuestsCup'ta da 21 ülkeden 116 oyuncu sahaya çıkacak. Hamburg ve Almanya Milli Takımı'nın ünlü futbolcularından ManfredKaltz ile Arsenal ve Avusturya Milli Takımı'nın eski kalecisi AlexManninger de geçen yıl olduğu gibi GuestsCup'ta oynayacak. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres