SON HABERLER :
Antalya'da hortum seraları vurdu Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır
/ SPOR
Turnuva sona erdi

AKDENİZ Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Personel Futbol Turnuvası, final maçıyla sona erdi. Bu yıl 16’ncısı düzenlenen, 12 takımın katıldığı turnuvanın final maçında F.C Karabulut Spor, geçen yılın şampiyonu Göz Bankası’nı 3-1 yenerek turnuvayı kazanan takım oldu. Şampiyonluk maçını izleyen Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, “Öğrencilerimizin ve personelimizin sosyal faaliyetlerin yanında sportif faaliyetler de yapmalarını her zaman destekliyoruz. Geçen yılki turnuvaya kendim de oyuncu olarak katılmıştım. Bu yıl da bizzat gelerek şampiyonluk maçını izlemek ve şampiyon takım başta olmak üzere kupa kazanan takımlarımıza kupalarını kendi ellerimle vermek istedim. Şampiyon olan takımı kutluyorum ve turnuva katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum ” diye konuştu. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres