SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ SPOR
Turnuva sona erdi

AKDENİZ Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Personel Futbol Turnuvası, final maçıyla sona erdi. Bu yıl 16’ncısı düzenlenen, 12 takımın katıldığı turnuvanın final maçında F.C Karabulut Spor, geçen yılın şampiyonu Göz Bankası’nı 3-1 yenerek turnuvayı kazanan takım oldu. Şampiyonluk maçını izleyen Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, “Öğrencilerimizin ve personelimizin sosyal faaliyetlerin yanında sportif faaliyetler de yapmalarını her zaman destekliyoruz. Geçen yılki turnuvaya kendim de oyuncu olarak katılmıştım. Bu yıl da bizzat gelerek şampiyonluk maçını izlemek ve şampiyon takım başta olmak üzere kupa kazanan takımlarımıza kupalarını kendi ellerimle vermek istedim. Şampiyon olan takımı kutluyorum ve turnuva katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum ” diye konuştu. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres