SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ SPOR
Yüzücüler yüz güldürdü
Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda düzenlenen, “11-12 Yaş Yüzme Baraj Yarışı”na Antalyasporlu yüzücüler damga vurdu

Toplamda 8 farklı kulüpten 110 yüzücünün katıldığı yarışlarda, Antalyaspor’un 45 sporcusu yarıştı. En üst baraj seviyesi A4 barajını 10 farklı yarışta sadece Antalyasporlu yüzücülerin geçtiği müsabakalarda; A3 barajını 29 farklı yarıştan 25’ini geçen Antalyasporlu minik yüzücüler bu barajda da başarılı oldu.

Elde ettikleri başarılı grafik hakkında konuşan Antalyaspor Yüzme Şube Sorumlusu Alp Özel, “Süleyman Erol Yüzme Havuzu’ndaki çalışmalarla altyapımız güçleniyor. Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesindeki yüzme branşımızınbaşantrenörü Haluk Okur ve tüm teknik heyetimize teşekkür ediyoruz” dedi.(haber merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres