SON HABERLER :
Kış kilosuna yazın elveda Meme estetiğinde nano teknolojisi Bu sorulara yanıtınız ‘evet’se doktora gidin Otomobilin çarptığı köpek kurtarılamadı Berberoğlu’na son görev
/ TURİZM
Kapuz Kanyonu turizme açılsın
KONYAALTI İlçe Güvenlik Kurulu Toplantısı, Aşağıkaraman’dagerçekleştirildi. Kapuz Kanyonunu ziyaret eden Kaymakam Kamil Köten ve beraberindeki heyet, doğa harikası kanyona hayran kaldı

KONYAALTI Kaymakamlığı'nın her ay düzenlediği İlçe Güvenlik Kurulu Toplantısı, Aşağıkaraman Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Kaymakam Kamil Köten başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, İlçe Jandarma Komutanı Özhan Nacar, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOOP) Başkanı DuraliKolpak, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı. Toplantıda ilçenin güvenliği ve huzuru için yapılacak çalışmalar ele alındı.

TURİZME AÇILMASI İÇİN DESTEK İSTEDİ

Konyaaltı Kaymakamı Köten, toplantının ardından beraberindeki heyetle doğa harikası Kapuz Kanyonunu gezdi. Kaymakam Köten ve beraberindekiler, Kapuz'un güzelliğine hayran kaldı. Kanyon hakkında bilgi veren Aşağıkaraman Mahalle Muhtarı Mesut Pöze, bölgenin tanıtımı ve turizme açılması için destek istedi. Kamil Köten, kanyonun turizme kazandırılması amacıyla gerekli adımları atacaklarını söyledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres