SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ TURİZM
Kekova'da turistlerin deniz keyfi
Demre’ye gelen Rus ve Ukraynalı turistler, Kekova'da çıktıkları tekne turunda serin ve bulutlu havaya rağmen denize girdi

ANTALYA'NINDemre ilçesine gelen Rus ve Ukraynalı turistler, Aziz Nikolaos Müzesi ve Myra Antik Kenti'ni gezdikten sonra Çayağzı Limanı'ndan Kekova'ya yat turuna çıktı. Yatla Batık Kenti ve Simena Antik Kenti'ni gezen turistler, fotoğraf ve video çekti. Turistler, yat turu yaparken, bazı Demreliler de küçük tekneleriyle denizde gezinti yapıp, balık tutmaya çıktı.

Yat, doğal bir liman olan Gökkaya Koyu'nda mola verdiği sırada bazı turistler, serin ve bulutlu havaya rağmen denize girdi. Hava sıcaklığının 21, deniz suyu sıcaklığının ise 22-23 derece olduğu günde yüzen turistler, kasım ayında denize girmenin keyfini yaşadı.

Antalya'ya Rusya'nın kuzeyinden geldiğini söyleyen Rus AlexsandraSkansinky, "Yaşadığım şehirde sıcaklık, eksi 12 derece ve her yerde kar vardı. Burada deniz suyunun sıcaklığını görünce, yüzmeye karar verdim. Deniz, çok temiz ve harikaydı. Benim ülkemde ancak bu sıcaklığı yazın görebilirim. Bu mevsimde denize girmek, benim için rüya. Kekova, gerçekten bir dünya harikası. Yine geleceğim" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres