SON HABERLER :
Antalya’nın esnaf raporu Yalvaç Ural’la Okuyan Çocuklar Üreten Kadınlar şenlikte buluşuyor Emniyet-Cemiyet işbirliğine övgü Berberler şiddete karşı
/ TURİZM
Kemer’i tanıtma turuna çıkıyorlar
Kemer Belediye Başkanı Gül, KETOB Başkanı Gürler ve turizmciler 6 kentte çeşitli ziyaretler yaparak Kemer'i tanıtacak

KEMER Belediyesi ilçe turizmini canlandırmak için uluslararası fuarlarda yaptığı çalışmaların yanı sıra iç pazarda da tanıtım atağına geçti. Kemer Belediye Başkanı ve KETAV (Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı) Başkanı Mustafa Gül, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler ile Kemerli turizmcilerden oluşan heyetin 6 ilde gerçekleştireceği tanıtım turu başladı.

KEMER YÜKSELEN DEĞER

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, iç pazardaki tanıtım çalışmaları kapsamında 5 bin 500 kilometre yol gideceklerini belirterek, "Türkiye turumuzun ilk etabında Gaziantep, Hatay ve Adana'ya gidiyoruz. Kemer özellikle son 2 yılda iç pazarın yükselen değeri haline geldi. Pazar payımızı daha da yükseltmek için gittiğimiz kentlerdeki seyahat acentelerini ziyaret edeceğiz" dedi.

KARADENİZ ÇIKARMASI

Türkiye turunun ikinci etabında ise Rize, Samsun ve Trabzon'u ziyaret edeceklerini kaydeden Başkan Mustafa Gül, "2016 yılında yaptığımız il gezilerimiz sayesinde önemli bir yerli turist artışı sağlamıştık. Bu yıl da gezilerin çok verimli geçeceğine inanıyoruz. Aynı kentleri sezon sonunda tekrar ziyaret ederek yetkililere katkıları için teşekkür edeceğiz" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres