SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ TURİZM
Litvanya'da Kemer'e yoğun ilgi
LİTVANYA Adventure 2018 Turizm ve Seyahat Fuarı 2018'nda yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü.

Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta düzenlenen Adventure 2018 Turizm ve Seyahat Fuarı 2018'de yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Kemer'in doğal güzellikleri, tarihi eserleri, tesislerinin kalitesi ve insanlarının misafirperverliğinin anlatıldığı standa akın eden ziyaretçilere çeşitli tanıtım broşürleri ve promosyonlar dağıtıldı.

REZERVASYONLARDA YÜZDE 25 ARTIŞ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül eş zamanlı olarak hem İstanbul EMITT Turizm Fuarı'nda hem de Litvanya Adventure 2018 Turizm ve Seyahat Fuarı'nda stant açtıklarını belirterek, "Kemer'in tanıtımı ve turizmi için yoğun bir fuar sezonu geçiriyoruz. Litvanya'dan güzel haberler geldi. Litvanya'dan Kemer'e olan erken rezervasyonlara yüzde 25 artış sağlandı. Bu sezon Rusya ve Baltık bölgesinde rekor sayıda turist bekliyoruz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres