SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ TURİZM
Termessos'ta çalışmalar hızlanacak
Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Yalçın Kurt, Antalya'daki Termessos Antik Kenti’nde incelemelerde bulundu.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Yalçın Kurt, Antalya kent merkezine 30 kilometre uzaklıktaki Termessos'ta inceleme yaptı. Tarihinde ilk kez geçen yıl kazı çalışmalarının başladığı bölgenin her noktasını gezen Kurt, Antalya Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram'dan bilgi aldı. Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar'ın da katıldığı incelemeler sonrası Kurt, çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi. Kurt, çalışmalar için ödenek sorununu çözen Antalya Valisi Münir Karaloğlu'na teşekkür ederken, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un da kısa bir süre sonra alanı ziyaret edeceğini söyledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres