SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ TURİZM
Turistlerin havuz keyfi sürüyor
HAVA sıcaklığının 30 dereceye yükseldiği Antalya'da, beş yıldızlı otel ve tatil köylerinde Rus turistler, havuzlarda serinliyor.

Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının 23 derece kaydedildiği Antalya'nın turistik ilçesi Kemer, Rus tatilcileri ağırlıyor. Rus tatilciler, sıcak Kemer günlerini dans edip dinlenerek geçiriyor. Havuz partilerinde eğlenen Rus turistler, şapka, pareo ve renk renk plaj kıyafetleri ve bikinileriyle sıcak havanın keyfini çıkarıyor. Turistler, düzenlenen animasyon şovlara katılmayı da ihmal etmiyor. Havuz kenarında DJ müziği eşliğinde dans eden turistler, soğuk içeceklerini yudumlayarak tatilin her anını değerlendiriyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres