SON HABERLER :
Yöreler Renkler Festivali sürüyor Kepez’in üniversite başarısı Kadınlara yanlış diyet uygulamalarını anlattı İranlı Hasani kadroya girdi Çocukların sinema keyfi
Bahaneye yer yok!
Antalya Ekspres

Milli aranın ardından heyecan yeniden başlıyor.

Milli takımın oynadığı futbol ve aldığı sonuç sonrası yaşadığımız hüsranın ardından artık liglere odaklanma zamanı.

Antalyaspor’un bu haftaki rakibi, lige bu yıl çıkan ve ilk 7 haftada gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan Göztepe.

Kabul etmek gerekir ki Antalyaspor ilk 7 haftada bekleneni veremedi. Takım içerisinde yaşanan problemler, sakatlar, cezalılar, hakem hataları derken iş bu noktaya kadar geldi.

Sivasspor maçında ilk sınavını veren Leonardo için o maçı ölçü almak yanlış olur. Perşembe günü takımın başına geçen Brezilyalı çalıştırıcı, Cumartesi günü daha futbolcularının adını ezberleyemeden maça çıktı ve sahadan mağlup ayrıldı. Bu yüzden Leonardo’yu o maçla değerlendirmek yanlış olur.

Göztepe maçını bir başlangıç olarak görüyorum. Bu haftaya kadar topladıkları puan ve oynadıkları futbol takdir edilesi. Ancak Antalyaspor’un artık bahanelerin ardına sığınma lüksü yok. Sahaya çıkıp, gerçek oyununu oynama ve puanları toplama vakti geldi. Aksi bir sonuca zaten taraftarın da tahammülü yok.

Takımda potansiyel fazlasıyla var. Menez’in kanat bindirmeleri, Nasri’nin oyun görüşü ve Eto’o’nun son vuruştaki becerisi yarın maçın kaderini belirleyecek etkenler olacak. Göztepe’nin duran top kullanma becerisine dikkat etmek gerekir. En küçük bir hatada cezayı yazabilecek isimlere sahipler.

Artık kazanma zamanı. Seri galibiyetler ve güzel oyunla üst sıralara tırmanma zamanı. Kırmızı beyazlılara da yakışan bu zaten.

Taraftarıyla bir bütün olunca bambaşka oynuyor bu takım. Bunun örneğini Galatasaray maçında gördük. Yarın 16.30’da başlayacak mücadelede taraftara düşen görev de, tribünlerde takıma son dakikaya kadar destek olmak.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres