SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
Eto’o’yu bırak Fener’e bak!
Antalya Ekspres

Konyaspor maçı başladı, bitti.

 

Maçtan önce Asbaşkan Şefik Öz’ün açıklamalarıyla başlayan Eto’o tartışmaları Kamerunlu futbolcunun Antalyaspor taraftarına yaptığı çirkin hareket nedeniyle halen devam ediyor. 

Maç günü taraftarın yapmış olduğu protestoları ağır bulmuş, Eto’o’nun bu şehir için yaptıklarının unutulmaması gerektiğini savunmuştum.

Ta ki, Eto’o’nun yapmış olduğu çirkin hareketi izleyene kadar.

Evet, Antalyaspor taraftarı Eto’o’nun bu yaptığını da unutmaması lazım.

Antalyaspor yönetiminin konuyu TFF’ye taşıyacağını açıklamasının ardından Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar da konuya dahil oldu ve Eto’o’nun haksız yere suçlandığını söyleyerek konuyu TFF’ye taşıyacaklarını açıkladı.

Şimdi her iki takım da kozlarını TFF önünde paylaşacak.

Sonuç merakla bekleniyor.

Ancak Süper Lig’de bu kadar kritik günler yaşanırken, son viraja girilirken ve Antalyaspor’un önünde hayati bir Fenerbahçe deplasmanı varken Eto’o meselesi daha fazla dillendirmenin kulübe bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum. Aksine tartışılmaya devam edilmesi halinde zarar vereceği aşikar.  

Elbette bu yazılan haberleri, paylaşılan görüntüleri, sosyal medyada, gazetelerde, televizyonlarda futbolcular da okuyor, izliyor.

O sebeple artık Antalyaspor camiasının yüzünü Fenerbahçe maçına çevirmesi gerekiyor.

Alınacak puan ya da puanlarla düşme riskinin ortadan kalkacağı bir maç sonrası herkes istediği gibi hakkını arayabilir, Eto’o hakkında istediğini söyleyebilir.

Eminim ki Antalyaspor taraftarı için de Eto’o meselesi Fenerbahçe deplasmanında alınacak puan ya da puanlardan daha kıymetli değil.

Bırakalım Antalyaspor’un ve taraftarın haklarını bu işi yapmak için o koltuklarda oturan yöneticiler yapsın.

Biz artık Fenerbahçe maçını konuşmaya başlayalım.

En doğrusu bu gibi…

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres