SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
Hamzaoğlu başımızın tacı
Antalya Ekspres

Antalyaspor’un en sıkıntılı gününde elini taşın altına koyarak, hiç para pul konuşmadan geldi başladı göreve Hamza Hamzaoğlu.

 

‘Yönetim yok, yıldız isimlerle yollar ayrıldı, kulüp borç batağında, paramı alamam’ gibi sayısız bahane sıralayıp istese teklifi elinin tersiyle itebilirdi.

Ama Hamzaoğlu, bunların hiçbirini yapmadı.

İlk göreve başladığı günlerde sütten ağzı yananlar yoğurdu üfleyerek yeme derdine düşüp ‘Hamzaoğlu doğru tercih mi?’ diye sorular yönelttiğinde ‘’Tam isabet’ yanıtını verdim hep.

Ligi yakından tanıyan, bu ligde şampiyonluk sevinci yaşamış birkaç Türk teknik direktörden biri olan Hamzaoğlu, oyun bilgisi, mütevazılığı ve çalışkanlığıyla kırmızı beyazlıları ligde tutacağından bir an dahi şüphe duymadım.

Nitekim Hamzaoğlu bunu başardı.

Bazı maçlarda yedek kulübesinde kendisine eşlik edecek oyuncu bulamadı ama hiçbir zaman bunlardan dert yanmadı, bahane göstermedi.

Antalyaspor bugün ligde kaldıysa hiç şüphesiz Hamza Hamzaoğlu, bu başarının baş mimarıdır.

Kıymetini bilelim, küstürmeyelim ve uzun süreli sözleşme imzalayabilmek için dil dökelim.

Borç batağına saplanan bir kulübün 1-2 yıl içerisinde müthiş başarılar yakalaması imkansız. Bunun dışında bir şey savunan tamamen hayal satmaktadır.

Uzun vadede Hamzaoğlu ile atılacak adımlar, geleceğin başa oynayan takımını yaratmak için fazlasıyla yeterli olacak.

En azından benim buna olan inancım tam, Hamzaoğlu’na güvenim sonsuz…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres