SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
Olmadı…
Antalya Ekspres

Hamza Hamzaoğlu’nun ve yeni yönetimin göreve başlamasının ardından Antalyaspor’da taşlar yavaş yavaşta olsa yerine oturmaya başladı.

Ligin 2’inci yarısıyla birlikte takımın oynadığı güzel oyun, her maçta puan olarak geri dönmese bile umut verdi.

Beşiktaş maçında hakem kurbanı olduktan sonra Akhisarspor deplasmanında son dakika golüyle galibiyeti kaçıran Antalyaspor, geçtiğimiz hafta Evkur Yeni Malatyaspor karşısında 3 puanı 3 golle alınca hem taraftarına hem de camiaya umut ve moral verdi.

Nitekim 1 hafta boyunca da bu atmosferde hazırlandı kırmızı beyazlılar Galatasaray maçına.

Eski takımı olması ve Terim’in uzun süre yardımcılığını yapması sebebiyle Galatasaray’ı yakından tanıyordu Hamzaoğlu ve bu kırmızı beyazlılar için önemli bir avantajdı.

Ancak maç Antalyaspor için iyi başlamadı. İlk 20 dakikada yenen 2 gol, Hamzaoğlu’nun bütün planlarını bozduğu gibi futbolcuların da motivasyonunu yitirmesine sebep oldu.

Sonrasında da 3’üncü gol geldi ve ilk yarı bu skorla bitti. 

2’nci yarıya daha istekli başlamadı. Sonuçta kaybedecek bir şey kalmamıştı. Ancak güçlü rakibi karşısında istediği skoru elde edemedi kırmızı beyazlılar.

Her şeye rağmen Antalyaspor, oyunu çirkinleştirmeden, kendi oyununu oynayarak tamamladı 90 dakikayı.

Şimdi kırmızı beyazlıların önünde çok önemli bir Kayserispor maçı var. İlk yarıda Kayseri’de oynanan karşılaşma her şeyin fitilini ateşleyen maç olmuştu. Rıza Çalımbay’ın görevine bu maçın ardından son verilmiş ve Antalyaspor felakete sürüklenmişti.

Bu haftaki Kayserispor maçı da güzel bir serinin başlangıcı olsun.

Bu şehir kenetlendiğinde bu takım güzel işlerin altına imza atıyor.

Kenetlenelim ki başarı gelsin, bu kötü günler geçip gitsin…

Takıma inanalım, güvenelim…

Bu takım ligde kalmayı başaracak!

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres