SON HABERLER :
Aşık Veysel anıldı Antalyalı modacıdan yeni kreasyon 50 yıldır sigara içen kanser hastası operasyonla sağlığına kavuştu 4 ülkenin meyvesini tek ağaçta yetiştirdi, bahçe ziyaretçi akınına uğradı Böcek istifa söylentilerine sert çıktı
Yeni başkan yeni hayaller
Antalya Ekspres

Büyük gün geldi çattı. Antalyaspor, bugün yapılacak Genel Kurul ile yeni başkanını seçecek.Sancılı geçen sürecin ardından çok büyük bir sürpriz yaşanmadığı takdirde Cihan Bulut Antalyaspor’un yeni başkanı olacak.

Cuma günü yapılan Divan Kurulu Toplantısı’na katılan Antalyaspor Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in önerisi ile Cihan Bulut ismi ön plana çıktı. 2004-2005 yılları arasında bir dönem bu görevi yürüten Bulut, camiaya da futbola da çok uzak bir isim değil. Aynı zamanda başarılı bir işadamı. Bu noktada bu sezon başarısızlıkları ve yönetimsel sorunlarıyla olduğu kadar borçlarıyla da gündeme gelen Antalyaspor için doğru bir isim Cihan Bulut. Bu cümlemden Antalyaspor’a para verecek gibi bir anlam çıkarmayın lütfen. Bulut, ticari tecrübesi ve aklıyla Antalyaspor’u düzlüğe çıkaracak isim de olabilir.

Türel, Divan Kurulu Toplantısı’nda birçok isimle görüştüğünü ancak ikna edilmeye en yakın ismin Bulut olduğunu açıklamıştı. Böyle bir süreçte Cihan Bulut’un elini taşın altına sokması da takdir edilmesi gereken bir başka konu. Hiçbir mazeret sunmadan başkanlık için kolları sıvadı.

Vermiş olduğu ilk demeçlerde son derece yapıcı. Kırmızı beyazlıların çiçeği burnunda Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ile yola devam edeceğini açıkladı. Şu şartlarda Hamzaoğlu ile devam etmek en doğru adım bana göre. Ligi tanıyan ve elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanabilecek bir teknik adam. Hamzaoğlu’ndan daha iyi birini bulabilmek zor olmakla birlikte bu adımı şu an atmak son derece yanlış olacaktır.

Ali Şafak Öztürk’ün seçim kararını açıkladığı 15 Kasım’dan beri bir kaos içerisinde olan Antalyaspor’da bugün itibariyle sular durulmuş, işler yola girmiş gibi gözüküyor. Böyle devam etmesi ve yeni başarıların gelmesi dileğiyle…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres