SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
Almanya’da farklı bir etkinlik
Antalya Ekspres

Bu etkinlik, Hüseyin Baraner’in katkıları ile Almanya'nın Bingen kentinde düzenlendi.

Meet Your Agent 'Back to Travel 2022“ adıyla düzenlenen turizm fuarına Türkiye’den, Meksika’dan, İspanya’dan, Almanya’dan, İtalya’dan ve birçok ülkeden otelciler, acenteciler ve turizm ile ilgili firmalar katıldı.

Türkiye’den ise başta Corendon Airlines olmak üzere, Max Royal, Paloma, Titanik, Gloria, NG Hotels, Selegnum gibi çok sayıda otel katılım gösterdi.

Hüseyin Baraner’in büyük katkıları ile düzenlenen bu etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da katıldı ve uzun bir konuşma yaptı.

Ayrıca Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar da bakan ile birlikte gelerek düzenlenen toplantıda konuştu.

Düzenlenen etkinlikte,  en büyük sponsorlarından biri olan Corendon’dan ise  Corendon Grubu Başkanı Yıldıray Karaer de yerini aldı.

Almanya Seyahat Acenteleri Kooperasyonu (RTK) Başkanı Thomas Bösl ve Almanya Seyahat Acenteleri Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig de bu önemli etkinlikte yerlerini aldılar ve toplantıda yaptıkları konuşmalar ile önemli mesajlar verdi.

3 gün süren bu etkinliğe Türkiye’den, Almanya’dan, İspanya’dan gazeteciler ve televizyoncular katılarak izlenimlerini yayınladılar.

Rusya ve Ukrayna savaşının devam etmesi nedeniyle bu iki önemli pazarımızda büyük kayıplar yaşanıyor.

Bu kayıpları biraz olsun Avrupa’dan kapatmak isteyen turizmciler ise çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

İşte bu kritik dönemde Türk turizmi için çıkar beklemeksizin bazı kişiler ellerini taşın altına koyuyorlar.

Bunların başında ise Hüseyin Baraner geliyor. Hiçbir çıkar gözetmeden sadece Türk turizmine katkı gösterme anlayışı ile bu önemli etkinliği düzenledi.

Bingen kenti uçakla gidebildiğin bir yer değil. Frankfurt’ta uçaktan indikten sonra 1,5-2 saat araçla gidiyorsun. Dönüş de aynı şekilde.

Buraya önemli kişileri getirebilmek gerçekten büyük bir başarı. Bu başarının arkasında da Hüseyin Baraner gibi turizmde yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren turizm aşığı bir kişi var.

30 yıldan fazla bir süredir tanıdığım ve her zaman birlikte olduğum Hüseyin Baraner, Türkiye’nin tanıtımında her zaman, her dönem aktif rol oynadı.

Hüseyin Baraner, Almanya’nın Bingen kentinde düzenlenen bu büyük etkinliğin mimarı. Katılım gösterenleri bu etkinliğe getirebilme başarısını gösterdi.

Adeta Avrupa’da tek başına bir tanıtım elçisi.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found