SON HABERLER :
Antalya'da pazar yerlerinde sosyal mesafeli cuma namazı hazırlığı  Konyaaltı Sahili'nde 'yeni düzen' Hareketsizliğiniz obezite nedeni Melanom riskini göz ardı etmeyin Koronavirüste son 24 saat
Enerji santralleri sizi güzelleştirsin
Antalya Ekspres

Vücudumuzun ihtiyacı olan doğru enerji kaynakları, daha genç ve diri bir cildin de olmazsa olmazlarındandır. '’Küçük Enerji Santralleri'’ olarak tanımlanan, içerisinde çok sayıda vitamin, mineral ve proteinbarındırankabuklu yemişlerile cildinizekaybolan ışıltısını geri kazandırabilirsiniz.Çiğ ve kavrulmamış olmak şartıyla, fındık, ceviz, badem, yer fıstığı, kestane gibi hücre dostu“Küçük Enerji Santralleri”niöğünlerinize ekleyerek,daha canlı bir cilde kavuşup,sağlıkla güzelleşebilirsiniz!

 

***

Estetik operasyonların yanında, doğru enerji kaynakları dagenç ve diri bir cilt için gereklidir. Çok sayıda vitamin, demir,çinko ve magnezyum gibi mineralleri içeren kabuklu yemişler, hücrelerin sağlıklı bir şekilde yenilenerek, cildin parlaklık ve canlılığını artıran bir etki yaratır. Hücrelerimiz için “Küçük Enerji Santralleri” olarak tanımlanan bu besinleri sadece vücudunuzun değil, hücrelerinizin ve cildinizin enerji kaynağı olarak düzenli tüketin.

***

Sağlıklı ve canlı bir cilt için gerekli olan kabuklu yemişlerçinko, demir, bakır, selenyum, iyot gibi elementler bakımından da zengin. Doğada bulunan bu elementler, cildimizin hasarlanmasında ve yaşlanmada önemli rol oynayan serbest radikalleri yok etmede üstün bir nişancı gibidir. Yaşlanmaya ve kansere karşı savaşır. Kabuklu yemişleri “Küçük Enerji Santralleri”ne dönüştüren de bu elementlerdir. En pratik tarafı ise kolay taşınabilir olması! Yani arabada, metroda, vapurda, işte ya da yürürken bile çantanızda taşıyabilir, gün içinde atıştırarak güzelleşebilirsiniz. 3 ay boyunca aşırıya kaçmamak şartıyla düzenli olarak tüketerek, güzelleşmek için gerekli olan enerjiyi hücrelerinize depolayabilirsiniz.

***

“Küçük Enerji Santralleri”nin ciltte yarattığı olumlu etkilerden faydalanmak için çiğ ve kavrulmamış olarak tüketilmesi gerekiyor. Lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar olarak değerlendirilen bu besinlerin aşırıya kaçmadan düzenli olarak tüketilmesi, ciltte detoks etkisi yaratır. Sadece cildin canlandırılmasında değil, yıpranan tırnak ve saçların da iyileştirilmesinde tedavi edici bir etki gösterir.İçerdiği vitamin ve minerallerle saç dökülmesiyle savaşır, kırılan tırnakları tamir eder.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres