SON HABERLER :
Batı Antalya su altı misafirlerini bekliyor Antalyaspor 3 futbolcusunun doğum gününü kutladı Anamur'da kayboldu, Alanya'da ölü bulundu Konuksever'de çalışmalar yeniden başladı Antalyalılar 'Mandıra Filozofu' ile eğlendi
Nem aşısı ile cilt ışıldasın!
Antalya Ekspres

CİLTTE oluşan kurumanın sebep olduğu kırışıklıkların ve nem kaybının önüne geçebilmek için nem aşısı yaptırılabilir. Yanlış beslenme, yetersiz su tüketimi, düzensiz uyku ve uzun süreli güneşlenme gibi faktörler, cildimizin kuruyarak nem ve ışıltısını kaybetmesine neden oluyor. Saf hyaluronik asit içerikli nem aşıları, cildimizin su ihtiyacını karşılayarak, ona kaybettiği ışıltısını yeniden kazandırıyor. Kırışıklıkların da önüne geçmek için hızlı ve mükemmel bir çözüm sunan nem aşısıyla, yeniden ışıl ışıl pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Yaz mevsimiyle birlikte doğada olduğu gibi cildimizde de bir değişim yaşanıyor. Güneşin daha dik bir açıyla aktif yaşamı etkisi altına aldığı bugünlerde, cildimizde matlığa, ince kırışıklıklara, gözaltlarında çökmelere kadar varan sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Nem aşılarının cildimize ihtiyacı olan nemi ve esnekliği geri kazandırarak, yeniden pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmamızı sağlayan en etkili çözümlerden biridir. Doğal nem oranını kaybeden ciltlerde zamanla hacim kaybı ile kırışıklık sorunları baş göstermeye başlıyor. Bu dönemde yapılan nem aşısı uygulamasıyla, cilt kaybettiği su ihtiyacını yeniden karşılıyor. Böylece oluşabilecek kuruluk ve ince kırışıklıkların önüne geçilebiliyor. Sonuç olarak yeniden ışıl ışıl bir cilde kavuşmak mümkün hale geliyor.

Nem dolgusu ya da nem aşısı olarak tanımlanan yöntem, ameliyatsız bir estetik uygulaması ve sadece 20 dakika sürüyor. Uygulamanın sonuçları tek seansta hızlı bir şekilde alınabiliyor. Ciltteki değişim, uygulama yapıldıktan 1 ay sonrasına kadar devam ediyor. Kalıcılığı ise cilt tipine göre değişiklik gösteriyor. Ciltte yarattığı etki, ortalama bir yıl boyunca, yeni bir işlem yapmaya gerek kalmadan devam ediyor.

Nem aşısı hızlı çözüm ve uzun vadeli etkileri ile cildin sağlığını ve canlılığını garantiliyor. Bu yöntemle, özellikle aşırı su kaybı yaşayarak kendi nemini kaybeden cilt dokusunun doğal nemlendirme işlevi, yeniden harekete geçiriliyor. Bu yöntemin cildi yumuşatma ve kaşıntılı gerginlik hissini azaltıcı etkisiyle, cilt yeniden canlılık kazanarak doğal rengine kavuşuyor. Nem aşısı, Hyalüronik asit ve trigliseritler içeren özel içeriği ile cildin nem kaybını önlemek için gerekli olan bariyer sistemini onarıyor. Cilde ipeksi bir pürüzsüzlük sunuyor.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres