SON HABERLER :
Manavgat Belediyesi voleybol takımı kuracak Antalya-Konya karayolu araç trafiğine açıldı Soğuk havaya aldırmadan denize girdiler Kerziban Keskin'in cinayet şüphelileri adliyeye çıkartıldı Test kitleri yaygınlaşsın
Nirvana’ya çıkan Cumhuriyet kutlaması
Antalya Ekspres

Türk turizminin 21 oteli ile marka isimlerinden Kilit gurubunun Antalya’nın Lara kıyı bandındaki yeni oteli Nirvana Cosmopolitan’da 29-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Cumhuriyet Etkinlikleri’ konuğu oldum. İyi ki de olmuşum. PR Ajans Başkanı Banu Tonguç’un olağanüstü titiz gayreti ile gerçekleşen ve Türkiye’nin her bir köşesinden ünlü isimlerin katıldığı bu Celebrity organizasyonda kimler yoktu ki?

Bu etkinliğin iyi ki konuğu olmuşum derken;

Cumhuriyet denilince benim aklıma, özgürlük, bağımsızlık gibi temel değerlerin yanı sıra çağdaşlık, modernlik, sanat ve kültür kazanımları geliyor. Nirvana Cosmopolitan’da üç gün boyunca bu kazanımları misafirlerine sunan bir etkinlik yaşadım ve üç gün boyunca bu kazanımların ustalarını takip ettim.

Cumhuriyet Söyleşisi ile gönülleri fetheden, tarihte doğru diye dikte ettirilen yanlışları engin bilgisi ile düzelten ve en doğru yolun ‘ Cumhuriyet ‘ olduğunu yine tarihten örnekler vererek anlatan Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı’yı dinlemek bana ve misafirlere büyük keyif verdi.

Latin All Stars Orkestrası ile kültür, sanat, müzik ve gastronomi bilgisi ile misafirleri müzik ve lezzet yolculuğuna çıkaran Müzisyen, gezgin, TV programı yapımcısı ve sunucusu Ayhan Sicimoğlu gibi bir yüzde 100 dünya adamını dinlemek büyük keyif verdi.

Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı hocaya (herkes böyle hitap ettiği için!) ‘Cumhuriyet Söyleşi’sinde moderatörlük yapan Tarihçi Emrah Safa Gürkan’ın söyleşiye değerli katkısından büyük keyif aldım.

Gastronomi gezgini Ayhan Sicimoğlu ile bir Nirvana Cosmopolitan konsepti olan Çiğ Vegan Restoran’da düzenlenen Gastronomi sohbetinde özel misafirlere hoş saatler yaşatan, derin mutfak kültürü ile Şef Arda Türkmen’in Türk mutfağının dünyada pazarlanması için neler yapılması gerektiği konusundaki önerilerini dinlerken büyük keyif aldım.

Yıldız haritasına bakarak geleceği okuyan Kişisel Gelişim Uzmanı ve Astrolog Sare Aldemir ve Türkiye’yi ve dünyayı 2021’de nelerin beklediğini anlatan uzman Astrologlar Hande Kazanova ve Dinçer Güner’e misafirlerin gösterdiği ilgiden, onların sorularını büyük bir hoşgörü ile yanıtlamalarından büyük keyif aldım.

Ve tabii ki, 29 Ekim Cumhuriyet Balosu’nun yıldızı Behzat Gerçeker/Enbe Orkestrası. 29 Ekim Cumhuriyet Balosu’na yakışanı yaptı ve İzmir Marşı, Onuncu yıl marşı gibi marşlarla o geceyi taçlandırdı.

Bu etkinlikle Cumhuriyet etkinlikleri Nirvana’ya çıkmıştır.

Cumhuriyet etkinliklerinde emeği geçenleri, Nirvana Cosmopoltan’da yeni sürprizlerin olacağı müjdesini veren Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan başta olmak üzere organizasyonu gerçekleştiren PR Ajansı Başkanı Banu Tonguç ile otel yöneticilerini ve çalışanlarını kutluyorum.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found