SON HABERLER :
Vizyon projelerle hedefe adım adım Türel: Dev projelerimizin hiçbirinden vazgeçmedik Gazetecilere zarfla paraya sert tepki Üniversite, Antalya’nın en önemli üçüncü parçası Basın Ödülleri açıklandı
Antalya'da DÜM gümledi...
Antalya Ekspres

Siyaset böyle bir şey işte.

Dün Menderes Türel'den kurtulmak için Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzının içine bakanlar, Antalya'yı dedikodularıyla bilgi kirliliğine hapsederek siyaset yapmaya çalışanların hepsi ters köşe oldu.

‘Dedikodu Üretim Merkezi’(DÜM) gümledi!..

Dikkat edin bu süreçten güçlenerek çıkan yine başkan Türel oldu.Bir kere süreci iyi yönetti. Moralini yüksek tuttu, dik durdu.

İstifasının isteneceği lakırtılarının olduğu günlerde, İstanbul medyasının önüne çıktı hem de İstanbul'da. Antalya film festivalini anlattı, soruları yanıtladı. Geldi, Antalya Film Festivali’ni yaptı. Ailesiyle el ele tutuşup kırmızı halıda yürüdü. Yerli yabancı onlarca sanatçıyla bir araya geldi.

Birilerinin işte o akşam bu akşam dediklerinde CHP'lilerin arasında Cumhuriyet Meydanı’ndaydı, bayrak salladı, ayaktaydı.

Ertesi gün 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamalarında sahneye çıktı, piyanonun başına geçti Antalyalılarla şarkı söyledi.

3. etap raylı sistem için vatandaşını bilgilendirme toplantılarına katıldı.

Yalnız Antalya değil. İstanbul medyasının kendisini topun ağzına vermeye çalıştığı gün Piyano Festivali’nin startını verdi.

Bir taraftan hizmet üretirken öte yandan siyasetini yaptı. 'Her koşulda partimin yanındayım' diyerek Ankara'ya mesajını verdi.

Kendisine inanmayan, dedikoduların peşine düşenlerin kafasını kopardı.

Durmadı.

Piyano Festivali’nin açılışına katıldı. O sahnede 'Memleketim' derken, İstanbul çark ediyordu, 'Yanlış anlaşıldık' diye.

Peki sonuç; beklenen olmadı. Zaten onların cephesinde böyle bir beklenti de yoktu.

O pazar günü 3. etap raylı sistem için 23 mahallede yapılan oylamadan yüzde 97.6 'evet' oyu alarak çıktı.

Pazartesi günü Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı’na seçildi.Bu ek görev Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önerisiyle kendisine verildi.

Peki geçen hafta kendisinin istifasını isteyeceği söylenen Recep Tayyip Erdoğan neden fikrini değiştirdi?

Aslında böyle bir konu hiç gündeme gelmemişti. Her şey dedikodudan ibaretti...

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres