SON HABERLER :
Olympos, tırmanış festivaline hazır U15 FIRTINA GİBİ ESTİ Kadını aşağılayan zihniyet artık bitti Antalya bir haftalığına sinema platosu oluyor Yöreler Renkler Festivali sürüyor
CHP'liler söyledi muhalafet değil...
Antalya Ekspres

CHP Erdal Aksünger'in Antalya bilmecesini henüz çözemedi!

Zafer Menekşe'nin yat gezisi ve ve Deniz Baykal'la Mermerli'de yaptıkları kahvaltı doğru çıktı.

Yat gezisinde adı geçen;Bekir Kumbul, Semih Esen, Ahmet Kumbul, Hasan Şahinde olayı yalanlamadı. Gerçi CHP'lilerin olayların üzerine yatma gibi anlayışları var. Var olmasına var da herkes Bekir Kumbul'a takılmış. 'Yahu Meral Akşener tayfası ile görüşen Bekir Kumbul, CHP'lilerle ne için buluşuyor?'

Bununla da bitmiyor Kumbul söylentileri. Başkanlığı dönemini burnundan getiren Ümit Uysal ile görüştükleri dilden dile dolaşıyor.

Ümit Uysal denilince konu Muratpaşa'ya da geliyor. Uysal'ın canı bu günlerde sıkkınmış.

Söylenenlere göre Meclis üyelerinden birisi devamsız üyelerinden bir bayanın yerine imza atıyormuş, bunu da Ak Partililer ortaya çıkarmış. Ancak, Ak Partili üye, partisine gidip konuyu aktarmak yerine Başkan Ümit Uysal'a gitmiş söylemiş!..

Evrakta sahteciliğe giren bu olay bugün yarın patlar diyorlar.

CHP'de bugün Çetin Osman Budak,  Garip Erdoğan ve Ümit Uysal beraberliği de iyiden iyiye açığa çıkmış. Parti içi ayrılıklar, hizipleşmeler hiç eksik olmaz CHP'de bunları artık kimse yadırgamıyor.

Delege seçimleri ile günlerini geçiren partide kavga gürültü de bitmiyor.

Avni Tolunay’daki delege seçimlerinde kullanılmayan ve zaptı tutulan 19 oy daha sonra kullanılmış gibi sayılmış. Konuyu il teşkilatına götürmüşler , il karar veremeyip, bir Ümit Uysal'a soralım demişler!..

Tüm olup bitenleri muhalefet değil CHP'liler konuşuyor. Biz de onlardan dinliyoruz.

Bugün CHP böyle... Bakalım yarına yeni dedikodular gelecek mi!..

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres