SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
Dikkat edin nerede bir proje, bir yatırım varsa...
Antalya Ekspres

Nerede birileri bir şeyler üretmek için kollarını sıvıyor, heyecanlanıyor, taş üstüne taş koymak için çabalıyorsa...

Mesela kırk yıldır girilmemiş sokaklara giriyor, lağım çukurundan, fare yuvasından Balbey'i, bir tarihi çekip çıkartmaya çalışıyorsa...

Bir dünya şehri yaratmak için,yat limanları yapıyor, sahilleri şekillendiriyor, bir sefer bile çıkmadığınız tepeye proje yapıyor,yollar, köprüler, kavşaklar inşa ediyorsa...

Birileri bu şehir için kaygılanıyor, ne kadar turist getiririz, Kaleiçi’ni nasıl tanıtırız, Saklıkent'i nasıl bir cazibe merkezi yaparız diye kafa yoruyorsa...

İstemezükçüler, PKK sevicileri, leş kargaları gibi üzerine çullanıyor!..

* * *

Yıllardır süren bu istemezükçü muhalefet geleneği artık tadını kaçırmaya başladı. Her yapılana karşı duran bir anlayışın taraftarı bile 'yeter' noktasına geldi.

Adamın partisi kongreden üçe bölünmüş olarak çıkmış. Milletvekilleri genel başkanına karşı oluşturulan cephelerde saf tutmuş. PartiPKK sempatizanları, Fetöşçülerden geçilmiyor, daha seçim borçlarını ödememiş, onlarca vatandaşı mağdur etmişler, kalkıyoril başkanı muhalefet yapıyor konuşuyor!

Dün Boğaçayı projesiydi dillerine doladıkları sonra sahil, şimdi Tünektepe, Balbey...

İddia ediyorum Tünektepe'ye yapılacak yunuslardan bihaberler!

Balbey mi?

Burada elini taşın altına koyanlara bakın;

Menderes Türelher sokağını karış karış bildiği Balbey'de kentsel bir yenileme başlattı. Kapı kapı herkesin olurunu alıyor, her konuyu birebir paylaşıyor. Bulunduğu yere çöküp kalmış yaşlı bir şehri yeniden canlandırıyor.

Bir de ortalığı karıştıranlara bakın. Yüzleri kızarmayanlara!

Hiç kimse şehrin hafızası ile dalga geçmesin. Zamanı geri sardığınızda arsa simsarlarını, rüşvetçileri göreceksiniz. 15 Temmuz’la birlikte dağılan ve bir ucu Feto denilen hainin kurduğu alçak örgüte dayananlar daha yüce adaletin önünde ihanet için aldıkları paraların hesabını vermediler.

Yalnız onlar mı?

Atatürk'ün partisini bugün bu hale getirenler de gerçek CHP'lilere hesap verecekler.

* * *

CHP il başkanı önceki günkü açıklamasında; “Görev süresinin bitmesine ve görevini Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanına devretmesine bir yıl kalan Sayın Türel, giderayak kentin değerlerini satıp savmaya çalışıyor' demiş.

Tamam... Bir huzur verin,rahat bırakın Menderes Türel'i, Sahil’i bitirsin, Boğaçayı projesini gerçekleştirsin, yat limanını yapsın, Balbey'e kazmayı vursun, Ulu Cami’yi tamamlasın, Çalkaya sorununu tarihe gömsün, Alanya'ya, Kaş'a, Korkuteli’ye hizmet götürsün, alt yapıyı tamamlasın, yolları açsın siz gelip oturun!

Nasıl olsa her zaman yapabileceğinizi  yapacaksınız; laylaylom!..

Bunun için ihtiyacınız olan bir büyük şişe, bir bardak. Masa sandalyeyi zaten bulursunuz!..

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres