SON HABERLER :
Turistlerin oyuncakları çocukları sevindiriyor Turizmcilerden Sözen’e ziyaret SunExpress'in ilk uçuşu Antalya’dan Böcek, Yücel'i ağırladı Başkan Uysal’dan İstanbul’a destek
Siyasette neler konuşuluyor
Antalya Ekspres

Siyasette geçen haftanın hareketliği yok.

Ak Parti sessiz sedasız aday adaylarını yokladı.Onların kuralları var, kol kırılıyor yen içinde kalıyor. Sıkıntılarını dertlerini kendileri hallediyorlar. Kiminle konuşsam savaşmaya hazır asker gibiler. Tansiyonu yüksek bir yerel seçim görünse da kendilerine güvenleri fazla.Hatta fazladan da öte.

Yani hala netlik kazanmayan CHP-İyi Parti ittifakı onları rahatsız etmiyor.

Olası CHP-İyi Parti ittifakının yaygarasını yapıp Antalya dahil ülkenin birçok yerinde kazanacaklarını söyleyenlere inat, sakin ve kendilerinden eminler...

Yerel seçimlerle ilgili dedikodu fazla. İyi Parti'nin bu ittifakta Antalya için Hasan Subaşı'nın aday gösterilmesi inadı havada kaldı. Subaşı ‘böyle bir oluşumdan haberdar değilim’ derken İyi Partililerin birçoğu 'Aslında Subaşı öyle istiyor' diye yorumluyor. Konuşulanlara bakılırsa Kepez'e İyi Parti hevesli. Aksu, Serik, Demre, Alanya'yı da istiyorlarmış.

Ha birde ASAT!...

Aslında onlar istemiyorlarmış da CHP'liler alın ASAT'ı siz yönetin diyesilermiş!

Belediye içinde belediye. Nasıl olur bu iş bilemiyorum ama bir kaos yaşanacağı kesin.

Bu şehir nasıl yönetilir, vatandaş ne hallere düşer oturup düşünelim. Hem de kara kara...

CHP ile İyi Parti'nin bu ittifakı güya tabanda hiç yadırganmıyormuş.

Ne var ki galiba bu heyecan içerisinde HDP'den CHP'ye gelmesi beklenen oyların HDP'lilerin İyi Parti dellenmelerinden dolayı sıfırlanacağını unutuyorlar.

Tabii bu arada İyi Parti'ye oy veren ülkücülerin CHP işbirliğinden dolayı partilerine geri döneceklerini de.

Bir de İyi Parti rüzgarının artık Antalya' da esmediğini.

Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek...

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres