SON HABERLER :
Atatürk'ün Antalya'ya gelişi törenle kutlandı 2 metre yükseklikten düşüp öldü Öğretmenler hala aşılanmadı Tesadüfün böylesi Halk otobüsüyle otomobil çarpıştı: 2 yaralı
Antalyaspor için milat
Antalya Ekspres

Antalyaspor’da dün itibariyle yeni bir dönem başladı.

Fikret Öztürk’ün başkanlığı bırakmasının ardından Dernek ve Vakıf Başkanı olan Mustafa Yılmaz, anonim şirket başkanı da seçildi.

Öncelikle Antalyaspor camiasına hayırlı uğurlu olsun.

Kanal V, pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen genel kurulu, canlı yayınla ekranlara getirdi. İlhami Kaplan ile birlikte bizler de gerek genel kurul öncesi, gerekse sonrasında izlenimlerimizi ve görüşlerimizi izleyicilere aktardık.

Mustafa Yılmaz başkandan da ilk görüşlerini sıcağı sıcağına aldık.

Öncelikle iki konuda Mustafa Yılmaz’a ne kadar teşekkür etsek azdır.

 Birincisi; Öztürk ailesinin başkanlığı bırakmasının ardından, gerek antrenmanlara gerek deplasmanlara giderek futbolculara, teknik ekibe ve camiaya güven veren; ‘Kulüp başkansız kaldı’ imajı verilmesine asla müsaade etmeyen Mustafa Yılmaz’a teşekkür etmek gerekiyor.

Diğer yandan Mustafa Yılmaz, son güne kadar bir aday çıkar mı diye bekledi.

Çıkmayınca da,  29 kişilik güçlü isimlerden oluşan bir yönetim kurulu oluşturarak ve listenin başına da kendisini yazarak, kulübün karanlığa sürüklenmesine izin vermeyeceğini gösterdi.

Çünkü tüm Antalyasporlu taraftarların aklındaki en büyük soru ‘29 Şubat’ta da aday çıkmaz ve genel kurul yapılamazsa ne olur?’ şeklindeydi.

Kulübün kayyuma gitmesine izin vermeyen, gecesini gündüze katarak 29 kişilik güçlü bir yönetim kurulu oluşturan ve bununla da kalmayıp, 11 kişilik de danışma kurulu ile göreve başlayan Mustafa Yılmaz’a artık bundan sonra bu kent tam destek vermelidir.

‘Antalyaspor bu kentin en büyük markasıdır’

Bu doğru.

Ancak bu artık sadece söylemde kalmamalıdır.

Bu kentin ortak paydası Antalyaspor ise herkes elini taşın altına koymalı ve tüm yönetim kurulu üyeleri kadar Antalyaspor’a sahip çıkmak zorundadır.

İşte bu yüzden Antalyaspor için 23 Şubat bir milattır ve böyle de kabul edilmelidir.

 

 

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres