SON HABERLER :
Alanyaspor-Denizlispor: 3-2 CHP Antalya İl Başkanı Bayar görevden alındı Antalya'da otelde korona virüs tedbirleri unutuldu      Ekipler kaçak avcılara göz açtırmıyor  Başkan Böcek aylar sonra ilk kez mecliste
Banane demeyin!
Antalya Ekspres

Banane demeyin! Misli.com 3. Lig’de Antalya’yı temsil eden Kemerspor 2003 takımında bir süredir ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz yıldan bugüne mali sıkıntılar ile boğuşan, teknik direktör değişiklikleri ile gündeme gelen Kemerspor 2003 takımı önce satılacak ve el değiştirilecek şeklinde kamuoyunda yer bulurken, şimdi de ligden çekileceği ile ilgili gündeme gelmeye başladı.

Öncelikle Kemer gibi tüm Türkiye’de marka olan hatta Avrupa’da bilinen bir ilçenin futbol takımının bu tarz dedikodular ile değil, sportif başarıları ile adının anılması gerekir.

90’lı yıllarda Yusuf Şimşek’in de formasını giydiği Kemerspor, güçlü bir kadroya ulaşmış, hatta o zamanki adıyla 1. Lig’in kapısından dönmüştü.

Bugün gelinen noktada ise kavgaların, çekişmelerin yaşandığı, devamlı olarak dedikodu üretilen bir futbol kulübü olarak adı anılmaya başlandı.

Geçmişte Antalyaspor ile pilot takım anlaşması yapılmış; gerek Antalyaspor’a, gerek Kemerspor’a gerekse Antalya’daki genç futbolcular için önemli bir proje hayata geçirilmişti.

Ancak bu birliktelik kısa sürdü. Bugün ise Kemerspor, başarıları ile değil, yaşadığı krizler ile gündeme geliyor.

Bu konuda öncelikle Kemer’in takımına sahip çıkıp, takımı düzlüğe çıkarmanın planlarının yapılması gerekir.

Ortak payda Kemerspor ise bir birliktelik mutlaka sağlanmak zorunda.

Bu konuda gerek Kemer Belediye Başkanına, gerek Kemerspor Başkanına, gerek Kemerli işadamlarına, turizmcilere büyük iş düşüyor.

Kemerspor’un ligden çekilmesi, hatta kapanması kimseyi mutlu etmemeli. ,

Tam aksine Kemer gibi marka bir kentin takımının bu duruma düşmesi yada düşürülmesi herkesi üzmek zorunda.

Kemerspor’a önce Kemerliler sahip çıkmalı. Kemer’deki gidişat bana göre hiç iyiye gitmiyor. İş işten geçtikten sonra ‘tüh,vah’ dememek için herkes elini taşın altına koymak zorundadır.

Kemer’de kimsenin Kemerspor için ‘Bana ne’ deme lüksü yok… Geçmişte Kemer bunu başarabildiyse, bugün de başarabilir…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found