SON HABERLER :
Konyaaltı Sahili'nde güneşlenen tek turist MEST Projesi en çok çocukları sevindiriyorlar Büyükşehir, İsmail Baha Sürelsan'ı anıyor Fırtına seralara zarar verdi Aynı gün hayatını kaybeden ikiz kardeşler toprağa verildi
Başlangıç olsun
Antalya Ekspres

Antalyaspor, kağıt üzerinde kolay, stres yükü ise çok ağır bir karşılaşmaya çıktı.

Çünkü kazanmak camianın üzerindeki kara bulutları dağıtacak, kaybetmek ise bozuk olan morallerin daha da dip yapmasına ve güvenin azalmasına neden olacaktı.

Olası bir kötü sonuç, takım üzerinde derin yaralar açabilirdi.

İşte böylesine bıçak sırtı bir karşılaşmaya çıktık.

Gerek Ersun Yanal için, gerek yönetim için gerekse takım için bıçak sırtı bir karşılaşma oynandı.

Mevcut durumda Ersun Yanal’ın yapması gereken ilk şey; takımın özgüvenini yerine getirmek ve yeniden kazanan bir takım yaratabilmekti.

Yani Ersun Yanal’ın önceliği iyi skor, sonrasında ise iyi oyun olacaktır.

Bu yüzden de Ersun Yanal’ın, böyle bir dönemde en çok isteyeceği şey; Ziraat Türkiye Kupası maçında zayıf bir rakip ile karşılaşmak olurdu.

İşte Pendik maçı da, böyle kötü bir zamanda imdadımıza yetişti.

Aynı geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında ‘Artık her şey bitti’ derken Denizli’de alınan galibiyet ve sonrasında gelen çıkış ve rekorlar gibi.

Sonuç olarak Antalyaspor ise sahadan 2-0 galibiyete ayrıldı ve Ersun Yanal’ın kafasında çizdiği yol haritasının ilk ayağı iyi sonuçlandı.

Böylesine stresli bir maçtan galibiyetle ayrılmak son derece önemlidir.

Ben Antalyaspor’un dünkü maçtan sadece bir turu değil, sadece bir galibiyeti değil, çok daha fazlasını kazandığını düşünüyorum.

Şu aşamada, alınan sonuçlar, ortaya konan futboldan çok daha önemlidir.

Ersun Yanal oyunu zamanla oturacaktır, yeter ki kazanma alışkanlığını yeniden elde edelim…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found