SON HABERLER :
Tavuk yetiştiriciliği kursu ilgiyle başladı En iyi uygulama ödülü Muratpaşa'nın Keops Piramidi, Guinness'e aday 'Demir Adam', triatlonda yarışacak Milli sporcu babasının öldürüldüğünü iddia etti
Daha iyi olacağız
Antalya Ekspres

Antalyaspor, son yılların en iyi lig başlangıcını yaptığını söylemeliyiz. Ligin ilk haftası  alınan Gençlerbirliği galibiyeti, ardından Beşiktaş beraberliği ve Denizlispor'dan alınan 3 puan ile ligin 3 haftasının en dikkat çeken takımlarından birisi konumuna geldik. Oyun anlamında halen düşündüğümüz ve beklediğimiz seviyede olmadığımızı düşünüyorum. Tam anlamıyla hazır olmayan rakiplere karşı sahaya çıktığımızı da söyleyebiliriz. Ancak herşeye rağmen takımı iyi tanıyan, eksilerini ve artılarını çok iyi bilen bir hoca var kenarda. Genellikle lige formda girmek ilerleyen haftalar için sıkıntı yaratabilir. Lige formda başlayan ekipler, sonrasında yavaş yavaş düşüşe geçer ve ligin son bölümüne doğru istediği performansa ulaşamaz. Ancak Tamer hocanın bu konuda doğru planlamayı yaptığını düşünüyorum. Takım üzerinde ciddi bir etkisi var ve ligin 3 haftasındaki performansı ise takımın ne yapabileceğini çok iyi bildigi görüntüsünü bizlere veriyor. Oyuncuların bireysel form düzeyleri arttıkça ilerleyen haftalarda daha iyi bir Antalyaspor izleyeceğimizi düşünüyorum. Çünkü henüz Podolski form tutmadı,  Jahovic yolları oynuyor, takıma Sidney Sam monte edilecek, Orgil daha fazla katkı koyacak ve sakatlığı gecem bir Serdar Özkan takıma girecek. Formda olan bu oyuncular ile sahada çok farklı bir Antalyaspor izleyebiliriz.

Dün geceye gelecek olursak; Antalyaspor'un zorlanmadan ve kendisini fazla sıkmadan sahadan 3 puan ile ayrıldığını söyleyebiliriz çünkü  Denizlispor, Antalyaspor'u çok fazla zorlayamadı. Geride kalan 3 haftada oynadığımız rakiplerden çok daha hazır ve iyi durumda olduğumuzu söyleyebiliriz. Hatta Beşiktaş maçı öncesi yaşanan test skandalları olmasaydı Antalyaspor o maçtan da galibiyet ile ayrılır bugün ise 9 puanla liderlik koltuğunda oturuyor olabilirdi. Antalyaspor'un ilerleyen haftalarda, oyuncuların bireysel performansı arttıkça  çok daha iyi bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum. Ancak şunu da söylemeden geçemem, geldiği günden beri ciddi katkısı olan Jahivic'in oyundan cikarken ki tavırları hiç hoş değildi. Elbette oyundan çıkan her oyuncu bundan mutsuz olur ancak Jahovic de biraz kendisine çeki düzen vermeli. Form düzeyini arttırmak zorunda. 3 haftada sahanın en kötüsüyse oturup düşünmek zorunda.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres