SON HABERLER :
Alanyaspor-Denizlispor: 3-2 CHP Antalya İl Başkanı Bayar görevden alındı Antalya'da otelde korona virüs tedbirleri unutuldu      Ekipler kaçak avcılara göz açtırmıyor  Başkan Böcek aylar sonra ilk kez mecliste
Kafası karışık
Antalya Ekspres

Antalyaspor’da, Malatyaspor maçı ile başlayan düşüş, devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Tamer Tuna’nın takımın başına gelmesi ile birlikte çok ciddi bir çıkış yakalayan Antalyaspor’da, Malatyaspor maçına kadar aslında her şey yolunda gidiyordu.

Malatya’da ortaya konulan futbol ise tam bir hayal kırıklığı olmuştu.

Milli maç arası öncesi yol kazası olarak değerlendirilen Malatya maçının ardından ise kırmızı beyazlılar kendi evinde Gaziantep Futbol Kulübü’nü konuk etti. Maçın başında gol bulmasına ve rakibin 9 kişi kalmasına karşın Antalyaspor, sahadan 1-1 beraberlikle ayrılınca oklar Tamer Tuna’ya yöneltildi.

Başakşehir maçında da ortaya konulan kötü futbol ve alınan kötü sonuç, doğal olarak Tamer hocaya yazdı.  

Bunun ana nedeni ise Tamer hocanın sahaya sürdüğü kadro ve sistem.

Maçtan önce kadroyu gördüğüm zaman Tamer hocanın karşılaşma öncesi bir kafa karışıklığı yaşadığını düşündüm. Çünkü bir teknik adam, geçen sezonun şampiyonu karşısına böyle bir 11 ile ve yeni bir sistem arayışı ile başlamaz. Yani Başakşehir maçı, arayış peşinde olacağınız bir mücadele olamaz.

Bunun iki nedeni olabilir; ya hocaya ‘ bu oyuncuları oynat’ diye baskı yapılmış olabilir yada hoca bir yerlere mesaj verme derdine düşmüştür.  

Cumartesi günü sahada, sanki hafta içi Antalyaspor maç yapmış da yorgunmuş gibi bir görüntü vardı.

Son üç maçtır, mental anlamda yorgun bir Antalyaspor izliyoruz.

Hoca da dahil, çok ciddi bir konsantrasyon kaybı var. Bu konsantrasyon kaybının ana nedeninin, son günlerde yeniden dillendirilmeye başlanan Aykut Kocaman dedikoduları mı bilemiyorum.

Ancak şunu çok iyi biliyorum ki; Tamer hoca önce kendini, sonra da futbolcuları toparlamak zorunda.

Yoksa çok başarılı olmasına rağmen; Antalyaspor’daki geleceği de tartışılmaya başlar.

Çünkü, futbolda asla dün diye bir şey yoktur. 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found