SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
Mikserler…
Antalya Ekspres

Antalya farklı bir kenttir.

Bu kentte başarılı olmak, olabilmek çok kolay bir şey değildir.

Siz yukarıya çıktıkça, paçanızdan aşağıya çeken çok olur.

Ve buna rağmen sizler yukarıya tırmanmaya devam edersiniz.

Özellikle sporda ve siyasette bu tarz ortamlar çok olur.

Antalyaspor’da özellikle çok görürsünüz.  Başarılı giderken bir de çomak sokmak isteyen, ortalığı mikser gibi karıştırmaya çalışan ‘İçimizdeki İrlandalılar’ vardır. İşte o ‘İrlandalılar’ hiçbir zaman bu kentte ve camiada eksik olmaz. Antalyaspor’da da rüya gibi bir sezon geride kaldı.

Önümüzdeki sezon hedefleri büyütelim, daha yukarıya bakalım derken bu mikserler anında ortaya çıktı. Anlamsız, manasız, saçma sapan haberleri ile ortamı germeye, kendilerince algı yaratmaya başladılar. Gerek Antalyaspor taraftarı, gerekse Antalyaspor Kulübü de bu mikserlere gerekli yanıtı sosyal medyadan verdi.  Vazgeçerler mi? Asla… İstedikleri olmadığı müddetçe mikser olmaya devam edeceklerdir.

Geçtiğimiz gün bir internet sitesinden saçma sapan haber yayınlandı.

Sözüm ona en başarısız başkan ‘Mustafa Yılmaz’mış…

Puan ortalaması hesaplanmış, bir sıralama yapılmış. Ve bu sıralama ne hikmetse belli isimler arasında sınırlı kalmış.

Öncelikle puan yada puanlar, teknik direktörün başarısı yada başarısızlığıdır. Sahada alınan puan yada ortaya konan futbolun karşılığı başkana yazılmaz, teknik direktöre yazılır. Neticede takıma antrenman yaptıran, kadro tercihi yapan, takımı sahaya süren teknik direktördür, başkan değil. Bir defa haberde sorun var. Geçtiğimiz sezon alınan puanların sorumlusu başkansa, teknik direktör Ersun Yanal için ne söyleyeceğiz? Böyle bir haber olmaz.

Başkan kulüp yönetiminden sorumludur.

Kaldı ki Mustafa Yılmaz; kulübün kayyuma gitmesine, anahtarın valiye verilmesine izin vermemiş, transfer engelini kaldırmış, gemiyi limana yanaştırmış, kupada final oynatmış, en kötü zamanda kulübe sahip çıkmış ve bugünkü başarılı yönetimi oluşturmuş kişidir. Bugünkü başarılı yönetim kurulu Mustafa Yılmaz’ın eseridir. Yani bir haber yapılacaksa, bunlar hesaba katılmalı ve yapılmalıdır.

Kısa zamanda çok işler yapan Mustafa Yılmaz tartışmasız Antalyaspor tarihinin yönetim anlamındaki en başarılı başkanlarından birisidir.

Burada camia içerisinde ortamı bozmaya çalışan, mikser görevi görenlere karşı sosyal medyadan mesaj yayınlayan Antalyaspor Başkanı ve yönetimini de kutlarım. Sergiledikleri tavır ve duruş son derece önemlidir. Antalyaspor’un  huzurunu kimsenin bozmaya hakkı yok... Antalyaspor’a hizmet etmiş, cebinden vermiş, zamanından vermiş herkes başımızın tacıdır…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found