SON HABERLER :
Alanyaspor-Denizlispor: 3-2 CHP Antalya İl Başkanı Bayar görevden alındı Antalya'da otelde korona virüs tedbirleri unutuldu      Ekipler kaçak avcılara göz açtırmıyor  Başkan Böcek aylar sonra ilk kez mecliste
Sadece doğruları yazmak…
Antalya Ekspres

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek için 17 Ağustos tarihinde başlayan zorlu süreç, 3 Aralık itibariyle mutlu sonuçlandı.

Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte öyle enteresan şeyler yaşandı ki, yaklaşık 3,5 aylık süreç bizlere sanki 3.5 yıl gibi geldi.

Sonuç itibariyle Başkan Muhittin Böcek, bu savaşı da kazandı ve önümüzdeki günlerde de yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturacak.

Ekspres Gazetesi olarak biz de 17 Ağustos tarihinden 3 Aralık tarihine kadar geçen zorlu süreci yakından takip ettik ve hep doğru haberi okuyucularımıza aktardık.

Özellikle ‘Bu çorba ömre bedel’ ve ‘Özel hastaneler koronaya yenildi’ başlıklı manşetlerimiz büyük ses getirdi.

Gün geldi siyasi kulisleri paylaştık, gün geldi hastaneden en ince ayrıntısına kadar detay verdik.

Bazı haberlerimize inanmayanlar da oldu, kendince dalga geçtiğini sananlar da. Ama biz hep doğruları yazdık.

Ve Başkan Muhittin Böcek’in hastaneden taburcu olmasını okuyucularına duyuran Antalya’daki tek gazete olarak bir gazetecilik başarısı gösterdik.

Her zaman söylüyorum; biz kendimiz için değil, kentimiz için varız.

Ekspres Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni olarak o koltuğa oturduğum ilk gün Uğur Keskin’e ilk bunun sözünü verdim; Gözün arkada kalmayacak…

Ve Uğur ağabeyin gözünün arkada kalmayacağı bir gazete yaratmak için çaba gösteriyoruz.

'Mış’ gibi yapmadan, sadece tek derdi ‘habercilik’ olan bir ekibiz.

Ve sayfalarımızı da bu düşünce ile her gün şekillendiriyoruz.

Serbest Kürsü adlı köşemiz ile sayfalarımızı bu kentteki tüm STK’lara, derneklere, siyasilere, SİAD’lara açtık.

Kendi düşüncelerini, fikirlerini paylaşabilecekleri bir köşe olsun istedik.

Serbest Kürsü’yü; hiçbir siyasi parti gözetmeksizin, her görüşe saygı duyarak, sorunların, fikirlerin paylaşıldığı bir köşe haline getirdik.

Ve bu köşe de okuyucularımızdan büyük ilgi görüyor.

Bundan da çok mutluyuz.

Bu projede hedefimiz, kentte yerel gazeteler adına farkındalık yaratmak, STK, dernek, siyasiler, SİAD’lar ile ortak bir projede yürüyebildiğimizi göstermekti.

Diğer ilgi gören köşemiz ise bulmaca.

Her gün Antalya bulmacası ile bu kentin tarihini anlatmaya, bu kent ile ilgili pek bilinmeyen bilgileri okuyucuya aktarmaya gayret gösteriyoruz.

Temel amacımız ise bulmacayı çözerken, okuyucunun Antalya’yı araştırıp, bu kent hakkında bilgi sahibi olmasını istiyoruz.

Bitti mi? Hayır.

Daha bekleyen birçok projemiz var.

Ve bunları da önümüzdeki dönemde hayata geçireceğiz.

Biz oturduğumuz yerden kendimizin yazıp, kendimizin okuduğu bir gazete değil; bu kente bağlı, bu kentin tarihine, değerlerine bağlı bir gazete yaratmak hedefindeyiz.

Ve bunu sadece doğruları yazarak yapacağız…

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found