SON HABERLER :
Manavgat'ta aynı bölgede yine yangın çıktı! Hurda eşyalardan fare kapanı yapıyor Bebek 'Ömer Özkan' doktorunun kucağında Büyükşehir'den örnek tasarruf modeli Popülasyonu artırmak amacıyla yetiştirildiler
Santrafor farkı
Antalya Ekspres

Uzun zaman sonra Antalyaspor’da çok f arklı bir transfer politikası izliyoruz. Maliyeti ve yaş ortalaması yüksek oyuncular yerine, gelecek vaat eden, yetenekli ve başarıya aç oyuncular takıma dahil oluyor. Antalyaspor, belki taraftarını Adana Demirspor yada Trabzonspor’un çizdiği transfer politikası gibi heyecanlandırmasa da, uzun vadede doğru bir transfer politikası çizildiğini düşünüyorum.

Yani Antalyaspor taraftarı bu transferlerden bugün heyecanlanmıyor olabilir ancak ilerleyen dönemde taraftarı heyecanlandıracak bir kadroyu sahada izleyebiliriz.

Ama şunu belirtmekte fayda var.

Geçtiğimiz günlerde de değinmiştik; Antalyaspor’un en önemli eksik yanı takımın gol yükünü taşıyacak oyuncusunun olmaması.

Mutlaka bu bölge için nokta atışı yapmak zorundayız.

Türkiye liginde iyi bir golcüye sahipseniz, ligde kendinizi yukarılara atma şansı bulabiliyorsunuz.

Örneğin Doukara, Jahovic, Sörloth, Mustafa Muhammet tarzı santraforların başarılı olduğunu biliyoruz.

Bunun nedeni ise Türkiye liginin teknik, taktikle değil, mücadele yönüyle ön plana çıkıyor alması. 

Güçlü, kuvvetli, ayakta kalabilen, yetenekleri kısıtlı olsa bile, ceza sahası içinde bitiriciliği yüksek oyuncular bu anlamada bir adım öne çıkıyor.

Bizim de bu tarz bir golcüye ihtiyacımız var.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found