SON HABERLER :
Tatile gelir gelmez soyuldular Koronavirüs testi kuyruğu tepkisi Köpeklerde banyo sevinci Korkutan yangın kontrol altına alındı Başkan Polat’ın durumu iyi
Yıllara meydan okuyabilirsiniz
Antalya Ekspres

Ameliyatsız gençleştirme işlemleri gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Medikal Estetik Hekimi olarak konsantrasyonum cildi yenileyen uygulamalar. İp uygulamaları en sevdiğim uygulamalar arasında, bunun nedenlerinden biri örneğin askılama işlemiyle yüzde ameliyat dışında başka bir yöntemle olmayacak şekilde kaldırma etkisi oluşturabiliriz.  Fiziksel kaldırma etkisinin yanında ipler vücutta eriyene kadar kollajen salınımını devam ettirmesi antiaging etkiyi bize anlatıyor.

 

Ben seçtiğim uygulamalarda mümkünse birden fazla faydayı hedefliyorum. Örneğin, yüzünüzde sarkma şikayeti var. Yaşınıza ve sarkma derecesine göre ameliyat ya da ameliyatsız işlemler tercih edilebilir. Yaşınızda genç olduğu için sizde ip uygulamasını seçtik. İple o an sizi en çok rahatsız eden sarkma şikayetinizi toparlayabiliriz ve aynı zamanda cildin sıkılaşmasını ve kalitesinin artmasını sağlayabiliriz. Bu şekilde birden fazla fayda elde etmiş oluruz. İp uygulaması doğru endikasyonu olan her yaştaki hasta için uygundur. 80 yaşındaki hastanın bile vücuduna güvenle bırakılır.

Kalıcılık ipin cinsine göre 2-5 yıl arasında değişkenlik gösterir. Erkek hastalarda son yıllarda ip uygulamalarını tercih etmeye başladı. Ben vücutta eriyen ipleri kullanıyorum ve 7-8 yıldır ip uyguluyorum. İplerin farklı formları var, onları farklı konfigürasyonda yerleştirerek sanki cilt altında ağ örüyormuşuz gibi bir destek doku oluşturabiliriz. Burun kaldırmada, dudak kenarı çizgilerinin iyileştirilmesinde, gözaltında, boyun çizgilerinde, dekoltede, kaş kaldırmada ve vücutta da ipler kullanılır. 5 yıl öncesinde daha çok 50 yaş üstünde ip uygularken şimdi daha genç yaşlarda ip kullanarak daha az dolgu uygulaması yapıyoruz.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres