SON HABERLER :
Altın Portakal özüne dönüyor Şenlikte poster krizi Kaş’ta öğretmen ve öğrenci kampı Büyükşehir üniversite öğrencilerini karşılıyor Yaz Spor Okulu Antalya'yı geziyor
9-15 Şubat burç yorumları
Antalya Ekspres

Yorumlarınızı Batı Astrolojisine göre değil Vedik(Hint) Astroloji sistemine göre takip etmelisiniz; diğer türlü yorumlar size uygun olmayacaktır.Haftalık, aylık ya da yıllık yorumlar tamamen genel yorumlardır. Kişisel haritalar yorum aşamasında çok değerlidir. Yorumlarınızı okurken bunları dikkate almanızı öneriyorum. Güneş, Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için doğum tarihi, yeri ve saati bilmeniz önemlidir.Ay ve yükselen burcunuzu öğrenmek ya da Vedik Astroloji kişisel harita yorumu için nurayaguven@gmail.com  adresine mail atabilirsiniz.

HAFTALIK GENEL YORUM

Bu hafta 13 Şubat tarihinde Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Merkür’ün de Kova burcunda olması nedeniyle daha mantıklı hareket ettiğimiz bir ay olacak. Duygusal tepkilerimizi abarttığımız bu dönemi geride bırakmış oluyoruz. Kova burçlarının doğum günlerini kutluyorum.

Hepimize iyi haftalar diliyorum.

KOÇ (14 NİSAN-13 MAYIS)

Koçlar, geçen hafta kariyer alanlarındaki gelişmeler, yöneticileriyle yaşadıkları olaylar neticesinde dikkatlerini bu alana vermek isteyecekler.10 Şubat’a kadar gergin anlarınız devam edebilir fakat bu tarihten itibaren rahatlamanız söz konusu olacak. Şubat ayı içerisinde üstlerinizin takdirini almanın sevincini yaşayacaksınız.

BOĞA  (14 MAYIS-13 HAZİRAN)

Bu hafta dostlarınız ve yakın çevre ilişkilerinizde kısıtlayıcı durumlar söz konusu olabilir. İfade etmek istediklerinizi içinize atmanız sizin için zor olabilir. Söylemek istediklerinizi dürüstçe söylediğiniz için de kayıplar yaşamanız olası.Bu haftadan itibaren odağınız iş ve kariyer konularına yoğunlaşacak.

İKİZLER (14 HAZİRAN-13 TEMMUZ)

Bu hafta işlerinizi yürütürken stratejik davranmalı ve ani çıkışlarda bulunmamalısınız. Yurtdışı bağlantılı işlerde, eğitimle ilgili konularda son derece şanslı etkiler altındasınız. Mars etkisiyle bu hafta genel olarak düşünerek konuşmalı ve sosyal çevrenizde çatışmaya neden olabilecek olaylara girmemelisiniz.

YENGEÇ ( 14 TEMMUZ-13 AĞUSTOS)

Eğitim ve basın-yayın işleriyle ilgilenen yengeçler bu hafta bazı aksilikler yaşayabilirler. Bunun yanında aile büyükleriniz ile iletişimde gergin konuşmalardan uzak durmalısınız. Kendinizle ilgili ya da yakın çevrenizde bazı değişikliklerin yapılmasında etkin rol alabilirsiniz. Ek kazançlarınızı değerlendirirken risk almamaya özen gösterin.

ASLAN (14 AĞUSTOS-13 EYLÜL)

Bu haftadan itibaren odağınız ikili ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz olacak. Yurtdışı bağlantılı işler ya da hukuki süreçleriniz varsa 10 Şubat tarihinden itibaren daha akıcı bir sürece girebilir. Hafta genelinde sosyalleşmek isteyebilirsiniz fakat hafta sonu yeni bir aktiviteye başlamak için uygun olmayabilir.

BAŞAK (14 EYLÜL-13 EKİM)

Bu hafta beklenmeyen bir gelir elde edebilirsiniz. 10 Şubat tarihinden itibaren iş alanınızda görüşmeleriniz ve sorumluluklarınız artıyor. Son derece hareketli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eşiniz veya ortaklarınızla aranızda sorun olan konular çözüme kavuşacak. Bu hafta genel olarak şanslı etkiler altındasınız.

TERAZİ (14 EKİM-13 KASIM)

Bu hafta dışarıdan motive olduğunuz konular sizi zorlayabilir. İş ve aile yaşamınızda beklenmeyen tartışmalar yaşanabilir. Bağışıklık sisteminize ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta, hastalıklara açık olacaksınız. Kendinize zaman ayırıp, dinlenmeniz gereken hafta sonunda kendinizle ilgili yeni bir karar aşamasında olabilirsiniz.

AKREP (14 KASIM-13 ARALIK)

Sağlığınız ve iş konularında dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. İş hayatınızda bazı hareketlenmeler olabilir. Bu haftadan itibaren ay sonuna kadar eviniz, aileniz ve gayrimenkullerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir ve gündeminizde daha fazla yer alabilirler. Bu hafta duygularınıza göre hareket etmek istemeniz iş ortamınızda gerginliğe neden olabilir.

YAY (14 ARALIK-13 OCAK)

Yaylar bu hafta yakın çevre, kardeşlerle ilgili konularda yeni gelişmelere tanıklık edebilirler.  Hafta sonu aşk ve flört ilişkilerinde gergin hissedebilirler. Evli yay burçları ise bu hafta daha rahat etkiler altındalar. İş ve özel yaşamlarında yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve sosyal aktivitelere katılabilirler.

OĞLAK (14 OCAK-13 ŞUBAT)

Oğlak burçları bu hafta yatırım konularında dikkatli olmalısınız. Hatta yanlış karar vermemek için önümüzdeki haftayı beklemeniz uygun olabilir. Bununla birlikte hafta ortasından itibaren parasal alanda rahatlama yaşayacaksınız. Hafta genelinde ev yaşamınızda gerginlikler sizi yorabilir. Zihinsel olarak dinlenmek isteyebilirsiniz.

KOVA (14 ŞUBAT-13 MART)

14 Şubat tarihinde Güneş burcunuzda hareket etmeye başlayacak. Bu hafta özellikle işle ilgili meseleleriniz hareketlenecek. Pek çok işi bir arada halletmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Adım atmak istediğiniz konularda bu haftadan itibaren aldığınız kararlar 19 Şubat dolunay sürecinde netliğe kavuşacak.

BALIK (14 MART-13 NİSAN)

Hafta sonundan itibaren gergin ve sinirli olan ruh halinizde rahatlama yaşayacaksınız. Hafta sonu Ay Balık burcunda olacak; bu sebeple biraz daha dingin ve hafiflemiş hissedebilirsiniz. Bu hafta ailenizden alacağınız destekle iş hayatınızda yeni başlangıçlar için fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres