SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
Giderek büyüyoruz
Antalya Ekspres

Son dönemde bir çok arkadaşımız Eğitim-iş ailemize katılmaya karar vermiştir.

Zaten rakamlara baktığımız zaman sayısal olarak da oransal olarak da en büyük üye artışının Eğitim-iş Sendikası’nda olduğunu görüyoruz. Bir yıllık süreçte sendikamız yüzde 60’ın üzerinde büyüme sağlamış ve eğitim iş kolunda kamu çalışanlarının umudu olmuştur. Yıllar sonra Konyaaltı ilçemizde yeniden yetkili sendika konumuna geldik. Önümüzdeki aylarda diğer bazı ilçelerde de en çok üyeye sahip sendika olacağımız konusunda da hiç bir şüphemiz yok. Bu durum sadece ilimiz özelinde değil ülkemizin neredeyse tamamında benzer şekildedir.

Önümüzdeki süreçte çok daha büyük katılımlarla hem Antalya’da hem de ülkemiz genelinde yetkili sendika olmak için yine sahada olacağız, sıkıntılarıyla boğuşan emekçilere dokunmaya devam edeceğiz, sadece üyelerimiz için değil hiç bir çalışanın haksızlığa uğramaması için var gücümüzle çalışacağız, Cumhuriyet kazanımları ve Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında aydınlık bir Türkiye’nin yeniden inşasında üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle mücadelemize devam edeceğiz.

Eğitim İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Sadık Acar

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found