SON HABERLER :
Bu kentte yaşayan herkesin gazetesi Ekspres’ten bir ilk daha Şehit polis gözyaşlarıyla uğurlandı Başkan Böcek'in klinik seyri stabil Kent Araştırmaları Merkezi tarihi binaya geçecek Enduro heyecanı başlıyor
31 yıllık tecrübe yeni heyecan!
Antalya Ekspres

Antalya Tıp dünyasının yakından tanıdığı bir isim Dr. Figen Sayın Yıldıran... Medikal estetik hekimi olarak sektöre 31 yılını vererek imzasını attı. Bununla da yetinmedi, hastalarına daha nitelikle hizmet vermek ve Antalya’ya yeni bir iş kapısı sağlamak amacıyla ürettiği projeyi hayata geçirdi. Bu doğrultuda, yapısal ve personel dahil olmak üzere, donanımlı olarak özellikle medikal estetik alanında fark yaratan ‘Dr. Figen Health and Beauty Kliniği’ni hizmete açtı ve marka değerini daha da yukarıya taşıdı.

* * *

Belediye başkanları, siyasetin önemli isimleri, işadamları, gazeteciler ile cemiyet hayatının öne çıkan isimlerini bir araya getiren açılış, sahiden kliniğin farkına fark kattı. Sevgili Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın konuğu olarak katıldığım açılış, evet görkemliydi. Ama benim, Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın Health and Beauty Kliniği ile tıp alanı ve sağlık turizmi ile ilgili söylemleri, hedefleri dikkatimi çekti. Yenilik ve güvenin altını çizen Dr. Sayın, ülkemizin sağlık turizmiyle de önümüzdeki yıllarda gözde bir ülke haline geleceği görüşünü paylaşarak ‘Devlet destekli yapılanmaların yanında, biz de klinik olarak bu amaçlı hazırlık ve çalışmalarımızı yapıyoruz’ diyor ve üzerinde çalıştığı projeler ile tam anlamıyla kabına sığamıyor.

* * *

Yurtdışından, artarak gelen hastalarına daha nitelikli hizmet vererek ülkesine faydalı olma konusunda çalışmalarından da söz eden Dr. Sayın, bu doğrultuda yapısal ve personel dahil olmak üzere donanımlı olarak özellikle medikal estetik alanında fark yaratan projelere de imza atmaya hazırlanıyor. Antalya’nın sağlık, estetik konularında lider kent olması için çalıştıklarını anlatan Dr. Sayın,  ‘Estetik Kliniği olarak biz hazırız’ mesajını veriyor. Konuya geniş açıdan ve toplumsal olarak bakacak olursak, elbette her geçen gün sağlık alanındaki olumlu gelişmelere tanıklık ediyoruz ve edeceğiz.

* * *

Açılış konuşmasında dostlarına hitap ederken, hayatımız boyunca olmazsa olmazlarımızı hatırlatan bu bağlamda güven, eğitim ve sağlığa da dikkat çeken Dr. Sayın, sözlerinin devamında ‘Birey olarak yaşamımızda önceliğimizi verdiğimiz sağlık, her geçen gün kaliteyi arttırarak güven unsurunu da korumak zorundadır. Yarınlarımız için çok daha ileri seviyede hizmet vermek adına ve tıp alanında daha iyisi için her geçen gün fark yaratacak yeni teknolojileri de bu yeni klinikte sizlerin hizmetine sunmaktan onur ve gurur duyuyorum’ diyerek mesleğini kutsuyor.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres