SON HABERLER :
Antalya'da pazar yerlerinde sosyal mesafeli cuma namazı hazırlığı  Konyaaltı Sahili'nde 'yeni düzen' Hareketsizliğiniz obezite nedeni Melanom riskini göz ardı etmeyin Koronavirüste son 24 saat
/ YEREL GÜNDEM
Sünnet kayıtlarında son gün 30 Haziran
Kepez Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni kayıtları yoğun ilgi nedeniyle 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı

Kepez Belediyesi, ilkini 2009 yılında gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdiği Sünnet Şöleni’nin bu yıl 11’ncisini düzenleyecek. 2009 yılından itibaren 6 bin 381 çocuğun sünnet işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiren Kepez Belediyesi, yoğun ilgi nedeniyle bu yılki sünnet kayıt tarihlerini 30 Haziran’a kadar uzattı. İlçede ikamet eden çocukları bu yılda ücretsiz olarak hijyenik bir ortamda uzman hekimlerce sünnet ettirecek olan Kepez Belediyesi, sünnet olan çocuklara pantolon, gömlek, pelerin, ayakkabı, taç ve asa hediye edecek. 

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Kepez Belediyesi, sünnet operasyonunun ardından sünnet şöleni düzenleyecek. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Kepez Belediyesi’nin yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvuruda bulunmaları gerekiyor. Sünnet şöleni hakkında bilgi almak isteyenler 338 11 22 nolutelefondan dahili 121 ‘den bilgi alabilecekler. Kepez’de ikamet eden 6 yaşından gün almış çocukların kabul edileceği sünnet şöleninin kayıtları 30 Haziran’da sona erecek. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres