SON HABERLER :
Dereköy kuru fasülyesine coğrafi işaret Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı 'Prefabrik tuvalete' eleştiri Merve YKS’de zoru başardı
/ YEREL GÜNDEM
Taş’tan Şahin’e tebrik ziyareti

CUMHUR İttifakı’nın Aksu’da seçimleri kazanmasının ardından belediyeye ziyaret gerçekleştiren Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş belediye yönetimi ile bir araya geldi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in ev sahipliği yaptığı ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Uğur, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Taş, başarılarından dolayı Başkan Şahin’i, ilçe başkanlarını ve meclis üyelerini tebrik ederken yeni dönemin de Aksu’ya hayırlı olmasını diledi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres