SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ YEREL GÜNDEM
ANSİAD yönetimi gazetecilerle buluştu
ANSİAD Başkanı Sadi Kan ve yönetim kurulu üyeleri, düzenlenen kahvaltı etkinliğinde ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi. 

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Kan ve yönetim kurulu üyeleri, ulusal ve yerel basının temsilcileri ile buluştu. Etkinliğe, Başkan Kan ve gazetecilerin yanı sıra Başkan Yardımcıları Dr. Tülin Özkan, Ercan Özbek, Genel Sekreter Dr. H. Rana Demirer, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Bal, Mali Yönetmen Akın Akay Akıncı, Mali Yönetmen Yardımcısı İlhan Karakaya ve Toplantı Yönetmeni Sarper Dermut katıldı.

Gazetecilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kan, hayata geçirmeyi düşündüğü projeler hakkında gazetecilere bilgi verdi. Etkinlik, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. (haber merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres