SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ YEREL GÜNDEM
Antalyalı 350 genç Meclis’e misafir oldu
Finikeli lise son sınıf öğrencisi 350 genç, Ak Parti Milletvekilleri Aydın ve Uslu’nun ev sahipliğinde TBMM’yi ziyaret etti

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Atay Uslu Finike'den gelen 350 lise son sınıf öğrencisini ve 20 öğretmeni Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde misafir etti. Antalya Milletvekilleri öğrencilere TBMM'yi bizzat gezdirerek meclis çalışma usulleri hakkında bilgiler verdi.

15 Temmuz Hain Darbe girişimi sırasında bombalanan yerleri öğrencilere gösteren Atay Uslu " Milletimize, demokrasimize ve Millet İradesinin kalbi olan Gazi Meclisimize karşı yapılan bu alçakça saldırının unutulmaması için fiziksel tahribatlar onarılmayarak anıt müzeye dönüştürüldü" dedi.

Milletvekili Atay Uslu gençlere düşen görevin çok çalışmak ve ülkeye, millete, insanlığa hayırlı ve güzel işler yapmak olduğunu belirterek, "Hepimize düşen görev Bayrağımızı yere indirmemektir, medeniyetimizi yükseltmektir. 10 Kasım nedeni ile diğer tüm bayraklar yarıya indirilmesine rağmen sadece TBMM deki bayrak hala göklerde. Çünkü bu bayrak devletimizin ve milletimizin bağımsızlığının ve varlığının sembolü. 10 Kasım günü tüm Türkiye'de yarıya inmeyen tek bayrak TBMM önündeki bayraktır." dedi.

Gençler Genel kurul izleyici salonunun localarına da girdiler ve genel kurul çalışma düzeni ve sistemi konusunda bilgilendiler. Atay Uslu gençlere artık seçilme yaşının 18’e indiğini vurgulayarak, gençlerimize güvendiklerini ve gençleri bundan sonra ziyaretçi olarak değil milletvekili olarak da mecliste göreceklerini ifade etti.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu öğrencilere Genel Kurulundan sonra Meclis’in diğer bölümlerini de gezdirdi ve bu geziye destek veren Finike Belediyesine ve Başkan Osman Sarıoğlu'na teşekkür etti. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres