SON HABERLER :
 DMD hastası Mehmet Ali'nin karne sevinci  Beş aydır yanmış evde yaşamaya çalışıyorlar  Alanya'da yerleşik İranlılar yas tuttu Esnafa indirimli internet talebi Ümit Uysal: Kaleiçi ahlakı oluşturmalıyız
/ YEREL GÜNDEM
Armut hasadı başladı

KORKUTELİ'DE 'Karyağdı armudu’ hasadı başladı.Armut üreticisi Şükrü Doğrul, rekoltenin bu sene çok iyi olduğunu, fakat fiyatların istenilen seviyede olmadığını ifade etti.Armudun 1.8 TL'den satışa sunulduğunu kaydeden Doğrul, "İlçede tüccar sayısı az olduğu için fiyatlarda bir değişkenlik söz konusu. Gelirimiz ancak ilaç, gübre ve yakıt masrafını karşılar gibi duruyor. Şu an fiyatlar geçen yıla göre 40 kuruş daha geride" dedi.

Armut üreticilerinin rekolte fiyatlardan memnun olduğunu ifade eden Doğrul, "İlçemizde meyve üreticilerinin yüzde 70'i damlama sulama yöntemi ile bahçelerini suluyor. Bu nedenle verimli ve kaliteli ürün elde edildi. Bu yıl ihracat olmasını bekliyoruz" dedi. (DHA)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres